14.augusta 2010 o 15:00 h - SH Teplice na Stínadlech, Česká rep.
  Hanzlík a Lasch - akumulované fauly : 6:1 - v 1.pol, 4:5 - v 2.pol
  200 divákov
  Brndiar P. - Frič D., Rejžek M., Rafaj D., Bartošek G. - Mikita L. (C), Haľko P., Brunovský A., Sláma Z.
  striedali: Fehérvári A., nehrali: Gašparovič M., Mikletič D., Bagin T.
  Várady V. (po operácii)

Balticflora Open Cup 2010 Tulpar Karaganda (KAZ) Slov-matic FOFO BA Posledný zápas v skupine proti Tulparu Karaganda z Kazachstánu mal zvláštnu príchuť. Kompletné mužstvo okrem dvoch brazílčanov bude reprezentovať Kazachstan na akademických MS v Srbskom Novom Sade. Už v 4.minúte šli oranjes do vedenia, keď sa pekne presadil z kraja Sláma. Odpoveď ale prišla zakrátko, najšikovnejší hráč Dovgan dvomi gólmi otočil skóre duelu v prospech súpera. Keď pridal Taku tretí gól, so zverencami Jána Janíka to nevyzeralo vôbec ružovo. Pred obrátkou ale strelu Rafaja tečoval Bartošek a tak šli do kabín Fofáci iba s jednogólovým mankom. Škoda nepremenenej desiatky Rafaja v poslednej minúte prvého polčasu. Po zmene strán Mikita po rýchlej akcii a presnom zakončení vyrovnal, po góle do prázdnej bránky ale Pershin opäť naklonil misky váh na stranu Kazachov. Šesť a pol minúty pred koncom Rejžek vyrovnal, víťazstvo bolo ale na dosah. Tutovky Rejžeka, Slámu a v poslednej minúte čistá šanca Bartošeka, ktorého strela skončila iba na konštrukcii bránky mrzia ešte aj teraz. - Podrobnejšie o turnaji Balticflora Open Cup 2010

Balticflora Open Cup 2010 :
(14.august 2010 o 15:00 h SH na Stínadlech Teplice, Česká rep.)
TULPAR KARAGANDA (Kazachstan) vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       4:4 (3:2)
Góly: Dovgan (8. a 14.), Taku (16.), Pershin (32.) - Sláma (4.), Bartošek (18.), Mikita (24.), Rejžek (34.)
ŽK: Dovgan (25.) - Mikita (24.), Rejžek (30.), Bartošek (31.), ČK: -, 200 divákov, Rozhodcovia: Hanzlík a Lasch, akumulované fauly : 6:1 - v 1.pol, 4:5 - v 2.pol
Tulpar: Igita - Peremyshlin, Taku, Grebohos, Shorin, Dovgan, Mukanov (C), Pengrih, Yessenamanov, Pershin, Nurgozhin, Eli
Fofo: Brndiar P. - Frič D., Rejžek M., Rafaj D., Bartošek G. - Mikita L. (C), Haľko P., Brunovský A., Sláma Z. - Fehérvári A., nehrali: Gašparovič M., Mikletič D., Bagin T.

FOTOGRAFIE ZO ZÁPASU :

BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4 BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4 BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4 BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4 BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4 BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4 BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4 BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4 BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4 BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4 BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4 BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4 BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4 BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4 BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4 BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4 BalticfloraOpen, Tulpar Karaganda vs FOFO 4:4