0:9 Mikita (56:13)
  4.augusta 2010 o 18:08 h - VŠH Matador, Púchov
  -
  -
  Marián Fischer a Mário Bohun - akumulované fauly : 2:1 - v 1.tr, 3:3 - v 2.tr, 3:2 - v 3.tr
  25 divákov
  Gašparovič M. - Brunovský A., Fehérvári A., Haľko P., Mikita L. (C) - Frič D., Sláma Z., Rafaj D., Bartošek G.
  od 30.min Brndiar P. (za Gašparoviča), Rejžek M., Mikletič D., Bagin T.
  Frič D. a Várady V. (po operáciách), Rafaj D. (sústredenie akademikov)

PREDSTAVUJEME SÚPERA - DOXX ŽILINA :

DOXX žilina DOXX ŽILINA

Umiestnenie v 1.Open lige: 2008/09 - 8.miesto (2.Slovenská liga)

Doxx Žilina Slov-matic FOFO BA Druhý prípravný zápas absolvovala "družina" Jána Janíka vo veľkej Športovej hale Matador v Púchove, keď prijali pozvanie tradičného súpera počas sústredenia - DOXX Žilina. Zápas sa hral na tri tretiny, 3x20 minút, čas sa nezastavoval. Gólová smršť prišla už v úvodnej tretine zápasu, kedy oranjes nastrieľali šesť gólov. V ďalšom priebehu duelu si futsalisti majstrovského tímu skúšali rôzne herné kombinácie, v zostave sa objavil už aj David Frič, Vojto Várady ešte zostal v úlohe diváka. Najlepším strelcom zápasu sa stal kapitán Fofákov Laco Mikita, žilinčania mali niekoľko veľmi dobrých príležitostí na skórovanie, brankárske duo Gašparovič - Brndiar ale neprekonali ani raz. Brndiar dokonca zneškodnil penaltu Horkému. Premiérový gól strelil už aj Dušan Rafaj, ktorý po peknej kombinácii a prihrávke Friča otvoril zápasový účet. Sústredenie pokračuje na Považí podľa plánu, v piatok je na programe ďalší zo série prípravných zápasov.

Prípravný zápas pred sezónou 2010/2011 :
(4.august 2010 o 18:08 h VŠH Matador, Púchov)
DOXX ŽILINA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       0:9 (0:6,0:1,0:2)
Góly: Mikita 3 (10., 18. a 57.), Rafaj (8.), Fehérvári (11.), Bartošek (13.), Frič (16.), Mikletič (33.), Brunovský (51.)
ŽK: -, ČK: -, 25 divákov, Rozhodcovia: Bohun a Fischer, akumulované fauly : 2:1 - v 1.tr, 3:3 - v 2.tr, 3:2 - v 3.tr
Doxx: Bačinský, Cesnek - Papajčík, Volek, Hriník Dáv., Hriník Dom., Šutorha, Horký, Povinec (C), Štilla, Padych
Fofo: Gašparovič M. (Brndiar P.) - Brunovský A., Fehérvári A., Haľko P., Mikita L. (C) - Frič D., Sláma Z., Rafaj D., Bartošek G. - Rejžek M., Bagin T., Mikletič D.

FOTOGRAFIE ZO ZÁPASU :

DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9 DOXX Žilina vs FOFO 0:9