5:8 Bartošek (39:56)
  21.apríla 2010 o 19:00 h - Kyma Aréna v Hrnčiarovciach nad Parnou
  Frič (11.), Rejžek (16.) - Sládeček (15.), Krivočenko (34.), Švec (40.)
  -
  Tomáš Nagy a Michal Chudý (Martin Rogoň) - akumulované fauly : 2:5 - v 1.pol, 5:1 - v 2.pol
  300 divákov
  Repa - Málik, Kopčan, Sládeček (C), Stankovič - Adámek, Krivočenko, P. Gabaš, Švec - Jančo.
  Gašparovič M. - Brunovský A., Várady V., Haľko P., Mikita L. (C) - Frič D., Sláma Z., Berky M., Rejžek M.
  od 22.minúty: Bartošek G. a Fehérvári A., nehral: Poluch V. - Bartošek G.
  nikto

PREDSTAVUJEME SÚPERA - ŠK MIMA DIVUS TRNAVA :

Mima Trnava (SVK) ŠK MIMA DIVUS TRNAVA

Úspechy: neoficiálne 3. miesto v sezóne 2005/06, 2. miesto v sezóne 2002/03, 3. miesto v sezóne 2002, 3. miesto v sezóne 2001, 8. miesto v sezóne 2004/05, 8. miesto v sezóne 2003/04, postup do I. ligy v sezóne 1999, postup do II. ligy - skupina západ v sezóne 1998, semifinále SP v sezóne 2001, 1. miesto na Memoriáli P. Matajsa 2003, 1. miesto na turnaji o Pohár GR Nafty GAS v sezóne 2002, 2. miesto na turnaji Mima Cup 2002, 2. miesto na Memoriáli P. Matajsa 2002, 2. miesto na Memoriáli P. Matajsa 2001, 2. miesto na turnaji Mima Cup 2001, 2. miesto na turnaji Mima Cup 2000, vicemajster PVP 2002 - Bielorusko
História: Klub vznikol v roku 1998 zaregistrovaním na MV SR. Od roku 1999 hrá najvyššiu slovenskú futsalovú súťaž – od Bratislavy až po Košice. Trnavčania sú 3-násobnými držiteľmi tretieho miesta v lige a v roku 2002 sa stali dokonca vicemajstrami Slovenska. Navyše v spomínanom roku získali v Pohári víťazov pohárov v Bielorusku striebro. V súčasnosti budú opäť bojovať v play-off o majstra Slovenska.

Mima Trnava Slov-matic FOFO BA Druhé semifinále v Kyme Aréne rozhodlo, že prvým finalistom tohtoročného play-off je mužstvo oranjes. O druhom sa rozhodne až v piatok, RCS Košice totižto v domácej Infinity Aréne po víťazstve 5:1 vyrovnalo stav semifinálovej série na 1:1. V Hrnčiarovciach sa odohral zápas, ktorý sa divákom musel páčiť - padlo trinásť gólov, pritom v 28.minúte bol stav 1:1. Skóre otvoril nechytateľnou strelou Haľko, Adámek ale zakrátko podobne ako v Bratislave vyrovnal. Fofákov postavil na koňa gól striedajúceho Fehérváriho, keď pekne po klobúku prestrelil vynikajúceho Repu. Oranjes domácim po ďalších góloch Berkyho a Fehérváriho odskočili až na 1:5, v poslednej päťminútovke sa strhla mohutná prestrelka. Stankovič strelil za necelé štyri minúty kvarteto gólov, fofáci ale vždy gólovo odpovedali a tak zaslúžene postúpili do finále. Ján Janík (tréner Slov-maticu FOFO BA): "Máme za sebou druhý semifinálový zápas, v ktorom sa rozhodlo, že ideme do finále. Obidve mužstvá išli do tohoto zápasu dobre pripravené. Okrem očakávaného nasadenia,s me videli aj futsal, ktorý sa svojou dramatickosťou musel páčiť vyspelému trnavskému publiku. Máme naozaj lepšie mužstvo a jednotlivcov, ale hráči Mima Trnava podali obetavý a v niektorých fázach hry aj kvalitný individuálny, ale aj kolektívny výkon. Takýchto zápasov, kde musíme ísť na doraz, by som veru v sezóne privítal aj viac. Z mojích chlapcov chcem tentokrát pochváliť striedajúcich hráčov Attilu Fehérváriho a Gabriela Bartošeka, ktorí svojím výkonom priniesli zvrat vo vývoji zápasu. Naša hra je však aj o kolektívnom výkone, takže absolutórium si zaslúžia všetci hráči, ktorí včera nastúpili. Celkovo sa včerajší večer vydaril nielen športovo, ale aj spoločensky. Takto by sa mali zápasy organizovať. A ešte jedna poznámka. Rozhodcovia. Zápas zvládli perfektne a som rád, že ukázali, že aj na Slovensku máme arbitrov, ktorí vedia zvládnuť ťažký zápas. Po prvom zápase som bol totiž skeptický..." Martin Grendár (prezident Slov-maticu FOFO BA): "Videli sme pozoruhodné futsalové divadlo. Zápas mal dve úplne rozdielne podoby. Tri štvrtiny zápasu dominovala výborná trnavská defenzíva. Naša ofenzíva sa nemohla presadiť. Podarilo sa to iba nášmu topbombardérovi, ale brejk súpera bol skvelý. Dlho to bola taktická bitka, manévre, čo prešlo, zlikvidovali obaja reprezentačný brankári. Tréner Janík po polčase riadne zamiešal zostavu a Fehérvári potvrdil, že je najlepší žolík na Slovensku. V 28.minúte Ati všetko zmenil. Posledných dvanásť minút padlo jedenásť gólov, Mima sa vrhla do ofenzívy, zahájila dlhú power-play a... Diváci sa skutočne bavili futsalom !!! Koncertoval Stankovič a naša druhá štvorka. Vyzdvihol by som maximálne korektné športové prostredie a celkovú atmosféru podujatia. Trnavskí fans môžu byť vzorom pre celé futsalové Slovensko. Rozhodcov nebolo vidno, čo je iba dobré. Finále začína až o dva týždne, my prepíname teraz na Final Four SP."

1/2-Finále PLAY-OFF KYMA extraligy 2009/2010 - 2.zápas :
(21.apríl 2010 o 19:00 h Kyma Aréna v Hrnčiarovciach)
ŠK MIMA DIVUS TRNAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA        5:8 (1:1)
na zápasy - 0:2, do finále postúpil Slov-matic FOFO BA

Góly: Stankovič 4 (36., 38., 39. a 40.), Adámek (7.) - Haľko 2 (6. a 38.), Fehérvári 2 (28. a 32.), Berky 2 (28. a 36.), Frič (37.), Bartošek (40.)
ŽK: Frič (11.), Rejžek (16.) - Sládeček (15.), Krivočenko (34.), Švec (40.), ČK: -, 300 divákov, Rozhodcovia: Nagy a Chudý (Rogoň), akumulované fauly : 2:5 - v 1.pol, 5:1 - v 2.pol
Mima: Repa - Málik, Kopčan, Sládeček (C), Stankovič - Adámek, Krivočenko, P. Gabaš, Švec - Jančo
Fofo: Gašparovič M. - Várady V., Brunovský A., Mikita L. (C), Haľko P. - Frič D., Sláma Z., Rejžek M., Berky M. - od 22.minúty Fehérvári A. a Bartošek G., nehral: Poluch V.

O DRUHOM FINALISTOVI SA ROZHODNE AŽ V PIATOK V DUBNICI

RCS Košice Program Dubnica Semifinalisti play-off futsalovej Kyma extraligy Dubnica a Košice sa držia hesla môj dom, môj hrad. Obaja využili domáce prostredie, pričom zhodne dali súperovi po päť gólov. Na Považí vyhrali hostitelia 5:4, v metropole východu RCS 5:1. O druhom finalistovi sa nerozhodlo v dvoch dueloch a tak v piatok podvečer je na programe tretí, ktorý jedného z dvojice vyrovnaných celkov posunie do vytúženého finále. Hráči úradujúceho majstra si veľmi dobre uvedomovali dôležitosť stredajšieho merania síl, keď v sérii hranej na dve víťazstvá prehrávali 0:1. Zakolísanie by znamenalo predčasný koniec sezóny, čo si z hráčov ani vedenia klubu nik nechcel pripustiť. Súperovi od prvých minút na palubovke nič nedarovali zadarmo a postupne si vypracovali dvojgólový náskok. Ani za tohto stavu sa Dubničania nevzdávali, do zápasu sa vrátili ešte v priebehu prvého polčasu kontaktným gólom Madra. Skóre sa do prestávky už nezmenilo, pričom dôležitý bol tretí gól domácich. Postaral sa o to Ľubo Maďarik, ktorému loptu pekne naservíroval Kozár. Pio ňom prišli ešte dva góly v dubnickej sieti a tak o tom, kto vyzve vo finále oranjes rozhodne až lepšie načasovaná forma v piatok v Kooperatíve. Cez polčas stretnutia sa vyžrebujú semifinálové dvojice Final four Slovenského pohára.

(21.apríl 2010 o 20:00 h Infinity Aréna v Košiciach)
RCS KOŠICE vs ŠK FUTSAL PROGRAM DUBNICA        5:1 (2:1)
na zápasy - 1:1

Góly: Kozár 2, Maďarík, Rick, Kyjovský – Madro

FOTOGALÉRIA ZO ZÁPASU :

2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8 2.Semifinále Play-off Mima Trnava vs FOFO  5:8