9.apríl 2010 o 20:30 h - Volejbalová ŠH v Púchove
  Michal Palušek a Ján Janíček - akumulované fauly : 1:2 - v 1.pol, 2:2 - v 2.pol
  Poluch V. - Berky M., Brunovský A., Mikita L. (C), Várady V. - Frič D., Sláma Z., Bartošek G., Rejžek M.
  od 21.minúty Gašparovič M. (za Polucha V.) - od 23.min Fehérvári A., Haľko P.
  nikto

PREDSTAVUJEME SÚPERA - RAGAZZI PÚCHOV :

Ragazzi Púchov (SVK) RAGAZZI PÚCHOV

Úspechy: Víťaz mestskej ligy 2006, 2007 a 2009, Víťaz Zimného pohára 2006, 2007 a 2009, Víťaz Kortina Cupu 2006
História: Mužstvo Ragazzi Púchov píše svoju históriu od roku 2003, kedy ho založili zároveň aj jeho dvaja hráči Radoslav Horák a Michal Holeščák. V roku 2005 pri prvej účasti v mestskej lige vypadli hneď v prvom kole play-off s mužstvom Zero (neskorším víťazom celej súťaže), aby si už nasledujúci rok pripísali na konto prvý majstrovský titul pod vedením trénera Václava Kaplana. V tom istom roku sa im podarilo vyhrať aj Zimný pohár a výborne obsadený letný žilinský turnaj Kortina Cup. V nasledujúcom roku prišla obhajoba titulu a vrchol po športovej stránke. Po odchode viacerých hráčov a takisto aj trénera kvôli pracovným povinnostiam bola z toho v sezóne 2008 iba štvrtá priečka. Po tomto ročníku zmenilo mužstvo vedenie a Ragazzi prebral bývalý majiteľ mužstva Lukan a jeho brankár Dušan Martinák. Pod jeho vedením v ročníku 2009 zasadlo mužstvo Ragazzi opäť na trón a získalo po tretíkrát aj Zimný pohár. V aktuálne prebiehajúcej sezóne má za sebou tím žltozelených prvý zápas osemfinále play-off , v ktorom podľahol svojmu súperovi A3 Soft po dramatickom priebehu 3:4 a prehráva na zápasy 0:1.

Ragazzi Púchov Slov-matic FOFO BA Včera sa na štyroch palubovkách odohrali štvrťfinálové zápasy, po ktorých poznáme kvarteto mužstiev, ktoré si zmerajú sily o tri týždne vo viacúčelovej ŠH v Púchove o Slovenský pohár v turnaji Final Four. Semifinálové zápasy sa odohrajú v piatok 30.apríla, finálový zápas je na programe 1.mája. Ako prví si postup vybojovali domáci Forever Púchov, Olympique Bratislava pricestoval v oklieštenej zostave bez viacero opôr, krok držali zverenci Ctibora Gajdoša iba v prvom polčase, kedy trikrát viedli, domáci ale ešte do polčasu strelili tri góly a po zmene strán nastrieľali bratislavčanom ďalšie góly, konečný výsledok 14:6 (6:3) pre domácich. Across Pinerola oplatila Mime Trnava vypadnutie z play-off, v Mladosti dominovali "zwingerovci" 6:2. Na východe v košickom derby ostala Delta bez šance, po dvojitom zásahu Kyjovského, ďalšie góly pridali Hernandez, Grutka a Serbin, si postup medzi poslednú štvorku vybojovalo zaslúžene majstrovské RCS Košice víťazstvom 5:0 (3:0). Oranjes rovnako ako Olympigue odohralo zápas proti ambicióznemu tímu Ragazzi Púchov (inak trojnásobnému víťazovi mestskej ligy) vo volejbalovej ŠH. Zverenci Janka Janíka rozhodli o víťazstve už do polčasu, po zmene strán ešte kozmeticky upravili konečný výsledok. Martin Grendár (prezident Slov-maticu FOFO BA): "V úvode zápasu ukázal vysoký level domáci brankár, ale matador Berky mu za minútku strelil dva identické góly. Tým otvoril strelecké manévre prvého polčasu. Po polčase tréner riadne miešal zostavu, prakticky hral každý s každým. Obaja brankári chytali skvele a tak už góly padali menej. O tri týždne sa do Púchova radi vrátime..." Ján Janík (tréner Slov-maticu FOFO BA): "Cieľ, s ktorým sme išli do Púchova sme splnili. Vyhrali sme, nikto sa pred semifinále play off nezranil a naviac pre záverečným turnajom SP, ktorý odohráme opäť v Púchove nedostal nikto žltú kartu."

1/4-Finále Slovenského pohára 2009/2010 : - oranjes v Slovenskom pohári
(9.apríl 2010 o 20:30 hod Volejbalová ŠH v Púchove)
RAGAZZI PÚCHOV vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       2:11 (1:8)
do Final 4 SP postúpil Slov-matic FOFO BA

Góly: Kaplan (18.), Decký (36.) - Berky 2 (5. a 6.), Rejžek 2 (8. a 39.), Mikita 2 (14. a 20.), Sláma 2 (15. a 22.), Bartošek (9.), Várady (18.), Fehérvári (40.)
ŽK: -, ČK: -, 300 divákov, Rozhodcovia: Palušek a Janíček
Ragazzi: Martinák - Holeščák, Palme, Chovanec, Hološko, Kaplan (C), Decký, Škorvánek, Maník
Fofo: Poluch V. (od 2.polčasu Gašparovič M.) - Várady V., Brunovský A., Mikita L. (C), Berky M. - Bartošek G., Frič D., Sláma Z., Rejžek M. - od 23.minúty Fehérvári A., Haľko P.

FOTOGALÉRIA ZO ZÁPASU :

štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11 štvrťfinále SP Ragazzi vs FOFO 2:11