2.apríl 2010 o 18:00 h - ŠH Mladosť v Bratislave
  Peter Živčic a Ján Ploštica - akumulované fauly : 1:2 - v 1.pol, 3:2 - v 2.pol
  150 divákov
  Totka - Čermák (C), Selecký, Sčasný, Osvald - Maričák, Adamčík
  Gašparovič M. - Várady V., Brunovský A., Mikita L., Haľko P. - Frič D., Sláma Z., Fehérvári A., Berky M.
  od 21.minúty Bartošek G. (za Váradyho), od 34.min Poluch V. (za Gašparoviča M.), od 35.min Mikletič D. (za Brunovského A.)
  Rejžek M. (stop za 3 žk)

PREDSTAVUJEME SÚPERA - ŠK SLOVAN FTVŠ UK BRATISLAVA :

Slovan Bratislava (SVK) ŠK SLOVAN FTVŠ UK BRATISLAVA

Umiestnenie v extralige: 2008/2009 - 11.miesto v základnej časti
Úspechy: 2006/2007 finalista Bratislavského pohára
História: Klub má na Slovenskú botahú históriu, fanúšikovia futsalu klub poznajú pod názvom Karpatia Bratislava. Minulý ročník už pod názvom Slovan Bratislava zachraňovali extraligovú príslušnosť v baráži, ciele v aktuálnej sezóne sú podstatne vyššie.

ŠK Slovan UK BA Slov-matic FOFO BA Hráči oranjes zvládli aj druhý štvrťfinálový zápas futsalového KYMA play-off, mestského rivala ŠK Slovan FTVŠ UK BRATISLAVA zdolali zverenci trénera Janka Janíka hladko 9:1 (3:0). Pre Slovan tak sezóna 2009/2010 končí, futsalisti pod taktovkou Braňa Škorca totižto vypadli aj so Slovenského pohára. Neuveriteľný zápas v Kyma Aréne v Hrčiarovciach nám už aj prisúdil súpera pre semifinále - bude ním ŠK Mima Divus Trnava, ktorú sme v lige zdolali v Bratislave 4:1 a 7:3 v Hrnčiarovciach. Across Pinerola viedla po prvom polčase 2:1 a ešte dvanásť sekúnd pred koncom viedla 3:2. Domáci však vyrovnali a dve sekundy pred koncom strelili víťazný gól... V Mladosti sa hral zozačiatku opatrný futsal, Slovan sa zatiahol do defenzívy a hrozil iba z občasných protiútokov. Oranjes sa strelecky presadili až v 13.minúte, v ktorej strelil nekompromisne dva góly Brunovský. Ešte do polčasu navýšil skóre na 3:0 Sláma. Po obrátke zdvihol hlavu aj súper, keď znížil, potom už ale góly strieľali iba hráči oranjes. Haľko strelil obligátne dva góly, v druhom polčase sa po dlhšom zranení vrátil na extraligovú palubovku aj Gabo Bartošek, zapísal sa aj do streleckej listiny. Zápasový účet podčiarkol pekným gólom v poslednej minúte matador Berky. Martin Grendár (prezident Slov-maticu FOFO BA): "Pravdu povediac, podľa očakávania sme sa rozbiehali pomaly. Bol to veru ťažký futsalový týždeň. Ešteže súper tentokrát nič nevymyslel. A v pravú chvíľu prišlo famóznych niekoľko sekúnd zrejme skokana roka Brunovského. Oddýchnutý Sláma už iba potvrdil vývoj zápasu. Po prestávke sa už tím dostal do správneho tempa a aj keď tréner riadne miešal zostavu, skóre prekročilo aj kultovú klubovú osmičku. Teší comeback Bartošeka. Náročný týždeň sme zvládli famózne, následuje voľno a pozoruhodný piatok v Púchove !!!" Martin Čambal (manažér ŠK Slovan FTVŠ UK Bratislava): "Gratulujem Slovmaticu k jednoznačnému postupu. Keď raz vyrastiem chcem mať mužstvo ako Slovmatic." Branislav Škorec (tréner ŠK Slovan FTVŠ UK Bratislava): "Gratulujem Fofákom a držím palce v nasledujúcich zápasoch. Proti Fofu potrebujete mať k dispozícii to najlepšie čo v klube máte, taktiež aj potrebné zápasové štastie a potom môžete uvažovať nad dobrým výsledkom. Keď sme znížil na 1:3 tak som veril v dobrý výsledok, pretože hráči hrali dobre, ale s pribúdajúcimi minútami našim šiestim statočným odchdázali sily a na konci zápasu sme dostali až 4-5 gólov."

1/4-Finále PLAY-OFF KYMA extraligy 2009/2010 - 2.zápas :
(2.apríl 2010 o 18:00 hod ŠH Mladosť v Bratislave)
ŠK SLOVAN FTVŠ UK BRATISLAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       1:9 (0:3)
na zápasy - 0:2, do semifinále play-off postúpil Slov-matic FOFO BA

Góly: Sčasný (25.) - Brunovský 2 (13. a 13.), Sláma 2 (19. a 37.), Haľko 2 (28. a 35.), Mikita (29.), Bartošek (31.), Berky (40.)
ŽK: Haľko (37.), ČK: -, 150 divákov, Rozhodcovia: Živčic a Ploštica
Slovan: Totka - Čermák (C), Selecký, Sčasný, Osvald - Maričák, Adamčík
Fofo: Gašparovič M. (od 34.min Poluch V.) - Várady V., Brunovský A., Mikita L. (C), Haľko P. - Berky M., Frič D., Sláma Z., Fehérvári A. - od 2.pol Bartošek G., od 35.min Mikletič D.

1/4-Finále PLAY-OFF KYMA extraligy 2009/2010 - 2.zápasy :

ŠK Mima Divus TRNAVA vs Across Pinerola BRATISLAVA   4:3 (1:2)
Góly: Krivočenko 2, Stanković, Kunka – Emrich, Súkenník, Šporánek
na zápasy - 2:0, do semifinále postúpila Mima Trnava
Tupperware NOVÉ ZÁMKY vs RCS KOŠICE   2:4 (1:3)
Góly: Gelle, Jakab Š. - Jakab, Kyjovský, Serbin, Grutka
na zápasy - 2:0, do semifinále postúpili RCS Košice
MFsK NITRA vs ŠK Program DUBNICA   3:6 (1:3)
Góly: Šebo, Volentier, Kuna – Bubenko 3, Madro 3
na zápasy - 2:0, do semifinále postúpil Program Dubnica

FOTOGALÉRIA ZO ZÁPASU :

2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9 2.štvrťfinále Slovan vs FOFO 1:9