19.marca 2010 o 18:30 h - ŠH Mladosť v Bratislave
  Štefan Moncman a Lukáš Peško - akumulované fauly : 0:1 - v 1.pol, 0:2 - v 2.pol
  Poluch V. - Várady V., Brunovský A., Mikita L. (C), Haľko P. - Sláma Z., Berky M., Mikletič D., Frič D.
  od 21.min Gašparovič M. (za Polucha V.), Fehérvári A. (za Váradyho V.), od 23.min Rejžek M.
  Bartošek G.

ZÁPASOVÝ KOMENTÁR:

Slov-matic FOFO BA Predators Prievidza Na osemfinálový zápas Slovenského pohára pricestovala do Bratislavy Predators Tien Prievidza. Oranjes sa síce pomalšie rozbiehalo, nakoniec ale nadelili súperovi osemnásť gólov... Šesť minút sa strelci Fofa nevedeli presadiť, v 7.minúte ale strelili rýchle tri góly a skóre už iba narastalo. Všetky šance predátorov pochytali Poluch v prvom, Gašparovič v druhom polčase. Ostrostrelec Haľko strelil päť gólov, sekundovali mu Mikita so 4, Sláma s hetrikom a Frič s dvomi gólmi...

Martin Grendár (prezident Slov-maticu): "Proti úplne neznámemu súperovi sme sa rozbiehali pomalšie, ale nakoniec z toho bol strelecký festival. Padli sme osmičky, polčas i konečné skóre... Bol to ale iba predzápasík skvelého duelu Olympique - Dubnica, ktorý mal extraligové parametre štvrťfinále play-off." Olympique Bratislava zdolali dubnický Program 8:4, z pohárovou súťažou sa rozlúčil aj Slovan Bratislava, ktorý prehral s Foreverom Púchov 7:6. Ďalšie výsledky SP: Oscar Sabinov – Pinerola Bratislava 3:7, Dukla Sabinov – ŠK MIMA Divus Trnava 1:3, Ragazzi Púchov – GEMM Čadca 8:7, Delta Online Košice – Truck Trebišov 5:0 kontumačne, Neografia Martin – RCS Košice 4:7.

1/8-Finále Slovenského pohára 2009/2010 :
(19.marec 2010 o 18:30 hod ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs PREDATORS TIEN PRIEVIDZA       18:0 (8:0)
Góly: Haľko 5 (7., 7., 19., 40. a 40.), Mikita 4 (7., 12., 28. a 34.), Sláma 3 (14., 32. a 38.), Frič 2 (26. a 39.), Berky (8.), Brunovský (13.), Fehervári (27.), Mikletič (39.)
ŽK: -, ČK: -, 50 divákov, Rozhodcovia: Moncman a Peško
Fofo: Poluch V. - Várady V., Brunovský A., Mikita L. (C), Haľko P. - Sláma Z., Berky M., Mikletič D., Frič D. - od 21.min Gašparovič M., Fehérvári A., od 23.min Rejžek M.
Predators: Burghardt (Čičmanec) - Fráz, Baran, Sobota, Krutý, Nagy (C), Adámik, Sečiansky, Ševčík, Hulian