9.marca 2010 o 19:45 h - ŠH Mladosť v Bratislave
  Marián Fischer a Lukáš Peško - akumulované fauly : 0:0 - v 1.pol, 3:0 - v 2.pol
  Gašparovič M. - Várady V., Brunovský A., Mikita L. (C), Haľko P. - Sláma Z., Berky M., Rejžek M., Fehérvári A.
  od 24.min Poluch V. (za Gašparoviča M.), od 25.min Mikletič D. (za Mikitu L.), od 34.min Frič D. (za Polucha V.)
  Bartošek G. zranenie z Fínska

PREDSTAVUJEME SÚPERA - ČEKAN MEKENROFF 1897 BRATISLAVA:

Čekan Mekenroff BA ČEKAN MEKENROFF BRATISLAVA

Úspechy: Najväčším úspechov klubu bol postup do 2.SL v skupine Bratislava, kde mužstvo hráva aj v aktuálnej sezóne 2009/2010
História: Názov mužstva sa odvodzuje jednak od jedného potenciálneho sponzora/spoluhráča, ktorý nakoniec „vykapal“, druhak od prezývky nášho (ne)obľúbeného výčapníka, a tretiak z roku pôvodného založenia mužstva v roku 1897. Od jesene 1996 tema funguje pod týmto názvom, postupne sa z II. a I. Bratislavskej ligy prehrýzol až do navyššej bratislavskej ligy, ktorá je označovaná ako 2.SL sk. BA

ZÁPASOVÝ KOMENTÁR:

Slov-matic FOFO BA Čekan Mekenroff BA V semifinále Bratislavského pohára zdolal tím oranjes Čekann Mekenroff 1897 Bratislava v tréningovom tempe hladko 13:1 (7:1). Duel mal od začiatku jasnú prevahu topfavorita na celkový triumf v súťaži, už v druhej minúte Haľko strelil po asistenciách Váradyho a Brunovského dva pekné góly. V 4.minúte sa k slovu dostal i súper, čistú šancu ale nedal a tak prišli tresty... Tretí gól strelil po kombinácii na jeden dotyk Brunovský, keď loptu zapichol do vinkla. Po tutovkách Haľka a Váradyho, žrdi Rejžeka na 4:0 zvýšil opäť Brunovský po spolupráci s Mikitom. V 13.minúte skompletizoval hetrik po prihrávke Váradyho pred prázdnu bránku Haľko. Strelecky sa presadil aj súper, ale pohohol mu Brunovský, ten si loptu nešťastne zrazil do bránky Gašparoviča. Odpor súpera Fofáci zlomili ešte do polčasu, Haľko svojim štvrtým gólom zvýšil na 6:1. Váradyho strela zlomila skoro žŕdku, päť sekúnd pred prestávkou zakončil po prihrávke Haľka na polčasové skóre Mikita. Po prestávke to už bola spanilá jazda extraligistu, súperovi dochádzali sily. Príležitosť dostali všetcia hráči z lavičky, poslednú sedemminútovku sme odohrali s Davidom Fričom pri power-play, na lavičke sa ukázal po dlhšej odmlke pre zdravotné problémy aj tréner Janko Janík.

Semifinále Bratislavského pohára 2009/2010 :
(9.marec 2010 o 19:45 h ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ČEKAN MEKENROFF 1897 BRATISLAVA       13:1 (7:1)
Góly: Haľko 6 (2., 2., 13., 14., 31. a 40.), Brunovský 2 (6. a 13.), Mikita (20.), Mikletič (24.), Várady (25.), Fehérvári (29.), Berky (33.) - Brunovský vlastný (14.)
ŽK: Čekann (20.), ČK: -, 50 divákov, Rozhodcovia: Fischer a Peško
Fofo: Gašparovič M. (Poluch V.) - Várady V., Brunovský A., Mikita L. (C), Haľko P. - Berky M., Fehérvári A., Sláma Z., Rejžek M. - od 25.minúty Mikletič D., pri power-play Frič D.

FOTOGALÉRIA ZO ZÁPASU:

FOFO vs Čekan Mekenroff 13:1 FOFO vs Čekan Mekenroff 13:1 FOFO vs Čekan Mekenroff 13:1 FOFO vs Čekan Mekenroff 13:1 FOFO vs Čekan Mekenroff 13:1 FOFO vs Čekan Mekenroff 13:1 FOFO vs Čekan Mekenroff 13:1 FOFO vs Čekan Mekenroff 13:1 FOFO vs Čekan Mekenroff 13:1 FOFO vs Čekan Mekenroff 13:1 FOFO vs Čekan Mekenroff 13:1 FOFO vs Čekan Mekenroff 13:1 FOFO vs Čekan Mekenroff 13:1 FOFO vs Čekan Mekenroff 13:1