5.marca 2010 o 19:00 h - Kyma Aréna v Hrčiarovciach nad Parnou
  Repa (29.)
  Mário Bohun a Peter Živčic - akumulované fauly : 2:5 - v 1.pol, 7:5 - v 2.pol
  100 divákov
  Gašparovič M. - Várady V., Brunovský A., Mikita L. (C), Haľko P. - Fehérvári A., Berky M., Sláma Z., Frič D.
  od 33.minúty Mikletič D. (za Mikitu L.), pri našej power-play Frič D. (za Gašparoviča M.)
  Bartošek G., Poluch V.

PREDSTAVUJEME SÚPERA - ŠK MIMA DIVUS TRNAVA:

Mima Trnava (SVK) ŠK MIMA DIVUS TRNAVA

Úspechy: 3. miesto v sezóne 2005/06, 2. miesto v sezóne 2002/03, 3. miesto v sezóne 2002, 3. miesto v sezóne 2001, 8. miesto v sezóne 2004/05, 8. miesto v sezóne 2003/04, postup do I. ligy v sezóne 1999, postup do II. ligy - skupina západ v sezóne 1998, semifinále SP v sezóne 2001, 1. miesto na Memoriáli P. Matajsa 2003, 1. miesto na turnaji o Pohár GR Nafty GAS v sezóne 2002, 2. miesto na turnaji Mima Cup 2002, 2. miesto na Memoriáli P. Matajsa 2002, 2. miesto na Memoriáli P. Matajsa 2001, 2. miesto na turnaji Mima Cup 2001, 2. miesto na turnaji Mima Cup 2000, vicemajster PVP 2002 - Bielorusko
História: Klub vznikol v roku 1998 zaregistrovaním na MV SR. Od roku 1999 hrá najvyššiu slovenskú futsalovú súťaž – od Bratislavy až po Košice. Trnavčania sú 3-násobnými držiteľmi tretieho miesta v lige a v roku 2002 sa stali dokonca vicemajstrami Slovenska. Navyše v spomínanom roku získali v Pohári víťazov pohárov v Bielorusku striebro. V súčasnosti budú opäť bojovať v play-off o majstra Slovenska.

ZÁPASOVÝ KOMENTÁR:

Mima Divus Trnava Slov-matic FOFO BA Dnes sme v Kyma Aréna v Hrčiarovciach nastúpili proti kvalitnému súperovi ŠK Mima Divus Trnave. Šnúru víťazných zápasov sme natiahli už na devätnásť duelov... V stretnutí padlo desať gólov, divákom sa určite musel páčiť. Skóre zápasu otvoril už v 3.minúte Haľko, po peknej kombinácii zvýšil Rejžek na 2:0. Vrece s gólmi sa roztrhlo až po prestávke... Po asistencii Brunovského strelil tretí gól oranjes Mikita. Pred štvrtým gólom prišli domáci o brankára Repu, ktorý inkasoval po ruke mimo bránkoviska červenú kartu, pri tomto momente rozhodcovia kompenzovali jasné nevylúčenie na unikajúceho Feherváriho, ktorého jasným úmyslom bez lopty poslal nekompromisne na zem škaredým faulom Švec. Priamy kop bez múru zakončil nadvakrát Mikletič. Piaty gól do siete Mimy Trnava strelil z desaťmetrového kopu Várady. Pri power-play sa strelecky presadili aj domáci, keď Kunkovu krásnu prihrávku zakončil kapitán Sládeček. Štyri a pol minúty pred konečným hvizdom potrestal päticu hráčov Divusu gólom do prázdnej bránky Haľko - 1:6. Pri obojstrannej power-play Švec prekonal Friča, trest ale prišiel aj na druhej strane, keď Várady do prázdnej bránky strelil siedmy gól oranjes. Kozmetickú úpravu konečeného výsledku na 3:7 zakončil osemnásť sekúnd pred koncom Adámek, ktorému loptu pred prázdnu bránku naservíroval Sládeček. Zajtra prinesieme na našom webe komplexný komentár obohatený fotomateriálom z dnešného zápasu...

21.kolo futsalovej Kyma extraligy 2009/2010 :
(5.marec 2010 o 19:00 hod Kyma Aréna v Hrnčiarovciach)
ŠK MIMA DIVUS TRNAVA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       3:7 (0:2)
Góly: Sládeček (34.), Švec (37.), Adámek (40.) - Haľko 2 (3. a 36.), Várady 2 (32. z 10 m a 38.), Rejžek (13.), Mikita (22.), Mikletič (29.)
ŽK: Švec (24.) - Sláma (24.), Mikita (32), ČK: Repa (29.), 100 divákov, Rozhodcovia: Bohun a Živčic
Mima: Repa (Sit) - Adámek, Málik, Sládeček (C), Kunka - Gabaš P., Švec, Zorád, Krivočenko - Jančo, Kopčan
Fofo: Gašparovič M. - Várady V., Brunovský A., Mikita L. (C), Haľko P. - Berky M., Fehérvári A., Sláma Z., Rejžek M. - od 33.minúty Mikletič D., pri power-play Frič D.

VÝSLEDKY 21.KOLA FUTSALOVEJ KYMA EXTRALIGY:

RCS KOŠICE vs MFK Tupperware NOVÉ ZÁMKY   4:2 (4:1)
Góly: Hernandez 2, Jakab, Maďarík – Hajko 2
ŠK Slovan FTVŠ UK BRATISLAVA vs ŠK Program DUBNICA   4:7 (1:3)
Góly: Adamčík 2, Škurek, Remák – Bubenko 3, Doboš, Kozík, Turza, Staňo
ŠK Makroteam ŽILINA vs ŠFsK NITRA 19:1 (8:1)
Góly: Németh 7, Pekara 3, Krištofík 3, Pagáč 2, Gamboš 2, Pápež, Zbytek – Prešinský
MFsK NITRA vs Across Pinerola BRATISLAVA   2:7 (1:2)

NAJLEPŠÍ STRELCI FUTSALOVEJ KYMA EXTRALIGY 2009/2010 PO 21.KOLE

1.  HAĽKO Peter SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA                                                   34