26.februára 2010 o 18:20 h - ŠH Mladosť v Bratislave
  Mário Bohun a Marián Fischer - akumulované fauly : 2:2 - v 1.pol, 2:3 - v 2.pol
  Gašparovič M. - Várady V., Brunovský A., Haľko P., Mikita L. (C) - Frič D., Sláma Z., Rejžek M., Berky M.
  od 27.min Fehérvári A. (za Rejžeka M.), od 30.min Brndiar P. (za Gašparoviča M.), od 34.min Mikletič D. (za Mikitu L.)
  od 30.min Kopčan (za gólmana Meliša), od 35.min Vraník, Doboš
  Bartošek G., Poluch V.

PREDSTAVUJEME SÚPERA - ŠK FUTSAL PROGRAM DUBNICA :

Program Dubnica (SVK) ŠK FUTSAL PROGRAM DUBNICA

Internetová stránka: nemajú
Umiestnenie v extralige: 2008/2009 - 5.miesto, v 1/4-fin. play-off vypadli s Pinerolou BA
Úspechy: majster Slovenska v sezónach 1999/2000, 2000/2001, 2001/2002 a 2002/2003, Víťaz Slovenského pohára v sezónach 1996/1997, 1997/1998 a 2001/2002
História: Klub má na Slovenskú botahú históriu a pred érou Slov-maticu FOFO patril k najlepším a najúspešnejším tímom v sálovke aj vo futsale. V posledných sezónach okrem posledne skončenej, kedy skončil hneď v úvode play-off na Pinerole Bratislava sa pravidelne vo finálových sériách dubničania stretávali s mužstvo oranjes. Program dvakrát štartoval aj v UEFA Futsal Cupe, v sezóne 2001/2002 obsadil v skupine 3.miesto, keď podľahol Spartaku Moskva (RUS) 3:4 a Chorzowu (POL) 3:5. V sezóne 2002/2003 usporiadal Program skupinové boje na domácej palubovke, po debakli, ktorý uštedril albánskumu outsiderovi Flamurtari 27:2, prehral ale s víťazom z Charleroi (BEL) 2:5, v záverečnom zápase zdolal Inakaras Kaunas z Litvy 1:0.

Program Dubnica Slov-matic FOFO BA Na prestížny duel 20.kola sme nastúpili na domácom ihrisku proti druhému mužstvu tabuľky Programu Dubnica. Aj keď sme mali vo vrecku víťazstvo v základnej časti, k zápasu sme pristúpili zodpovedne a tak to vyzeralo aj na ihrisku. Mário Gašparovič oslavoval v deň zápasu narodeniny, Vladimírovi Poluchovi sa narodil prvý potomok a tak im oboch hráči chceli dať pekný darček - nakoniec sa to aj podarilo, druhé najlepšie mužstvo extraligovej tabuľky zdolalo oranjes hladko 10:1 (5:1). Ako prvý sa do šance dostal Švikruha, domáca obrana ale jeho snahu zblokovala. V 6.minúte Brunovský ideálne našiel v behu Haľka, ktorý svojim 30.gólom v sezóne bezpečne otvoril skóre prestížného zápasu - 1:0 (5:45). Presne o minútu sa k lopte dostal opäť Haľko, ľahučkým oblúčikom podkopol brankára Meliša a loptu zasunul v druhý gól oranjes - 2:0 (6:45). Strela Slámu išla iba vedľa, jeho reprezentačný kolega Frič z dvoch metrov pálil iba do žrde. Dubničania strieľali iba z diaľky, nebezpečné projektily posielal na bránku Gašparoviča prevažne kapitán Programu Staňo, no bez úspechu. V 12.minúte najaktívnejší hráč hostí ani na dvakrát neprekonal zo strednej vzdialenosti domáceho gólmana a tak prišiel trest. Frič priťukol Rejžekovi a ten svojou slabšou nohou vymietol vinkel - 3:0 (14:45). V 16.minúte mohol navýšiť skóre aktívne hrajúci Haľko, cez Staňa sa ale nepresadil podľa svojich predstáv. Štvrtý gól oranjes strelil z priameho kopu nekompromisne Várady, keď prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste do siete - 4:0 (16:39). Ešte v tej istej minúte zahrmelo aj na druhej strane, presný roh našiel Staňa a ten ako správny kapitán trafil presne - 4:1 (16:59). Následne Ranuša vysunul Kozíka, ten ale v tutovke zaváhal. Minútku pred koncom polčasu sa k odrazenej lopte dostal Sláma a v takýchto pozíciach sa nezvykne mýliť - 5:1 (18:54). Meliša vystrašila ešte prudká strela Berkyho, 25 sekúnd pred obrátkou dal o sebe vedieť opäť delovkou Staňo...

Druhé dejstvo odštartovala bomba Váradyho, v 22.minúte Bubenko nepremenil samostatný nájazd. Delovka Kozíka rovnako gólom neskončila a tak zvyšovali skóre domáci. Ukážkové zakončenie predviedol Berky, ktorý si dokonalým blafákom vychutnal Meliša - 6:1 (24:03). Neúnavný Staňo pálil po klobúku tesne vedľa, krátko po šiestom góle oranjes ale Várady strelou aj s prispením gólmana z pravej strany strelil siedmy gól domácich - 7:1 (24:29). Po rovnako rýchlej akcii zvonila žrď dubnickej brány z nohy Váradyho, na druhej strane sa v dobrej pozícii ocitol Madro, chýbali mu ale centimetre. Ďalším dokonalým blafákom Várady uzatvoril svoj dnešný hetrik a zvýšil už na - 8:1 (29:56). Deväť minút pred koncom dokonal ďalší hetrik najlepší extraligový strelec Haľko, kapitán Mikita mu pekne prenechal a pristavil loptu a "Halenár" pekne obstrelil Kopčana, ktorý prepustil svoje miesto v bránke hostí Melišovi - 9:1 (31:10). V 34.minúte zahodil tutovku tutoviek Bubenko, nepresadil sa ani Švikruha, ktorý stratil rýchlosť a tak jeho samostatný nájazd zblokovala obrana oranjes. Skóre na "desiatku" podčiarkol umným tečom po prihrávke Haľka Mikletič - 10:1 (35:31). Ostatné šance na oboch stranách pochytali obaja gólmani a tak slušná návšteva v Mladosti videla jasné víťazstvo favorita a jedenásť gólov. O týždeň odohráme zápas v Hrnčiarovciach, kde sa stretneme s domácou ŠK Mimou Divus Trnava, tá dnes zvíťazila na pôde MFsK Nitry 3:0. Across Pinerola BA remizoaval v dobrom zápase s RCS Košice, domáci nedokázali využiť dvakrát dvojgólové vedenie, Človečko vyrovnával na konečných 4:4 sekundu pred koncom pri power play. Martin Grendár (prezident Slov-maticu): "V úvode sa Dubnica z dvoch závarov nechytila - my naopak, Haľko dve šance spoľahlivo využil. Naša efektivita bola značná a keď "narodeninového" Mária po polčase neprekonal ani Kozík a Bubenko, naše skvelé ofenzívne ťahy znamenali jeden gól za druhým. Boli sme celý zápas vo všetkých činnostiach lepším mužstvom a tento prestížny duel sme zaslúžene vyhrali."

20.kolo futsalovej Kyma extraligy 2009/2010 :
(26.február 2010 o 18:20 hod ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK FUTSAL PROGRAM DUBNICA        10:1 (5:1)
Góly: Haľko 3 (6., 7. a 32.), Várady 3 (17. 25. a 30.), Rejžek (15.), Sláma (19.), Berky (25.), Mikletič (36.) - Staňo (17.)
ŽK: Kozík (29.), 260 divákov, Rozhodcovia: Bohun a Fischer
Fofo: Gašparovič M. (od 30.min Brndiar P.) - Brunovský A., Várady V., Haľko P., Mikita L. (C) (od 34.min Mikletič D.) - Frič D., Sláma Z., Rejžek M. (od 27.min Fehérvári A.), Berky M.
Program: Meliš (Kopčan) - Bubenko, Švikruha, Madro, Staňo (C) - Kozík, Luža, Turza, Ranuša - Vraník, Doboš

VÝSLEDKY 20.KOLA FUTSALOVEJ KYMA EXTRALIGY:

MFsK NITRA vs ŠK Mima Divus TRNAVA   0:3 (0:1)
Góly: Čambal vlastný, Sládeček, Švec
Across Pinerola BRATISLAVA vs RCS KOŠICE   4:4 (3:2)
Góly: Cintula 2, Šporánek, Súkenník – Jakab 2, Hernandez, Človečko
ŠFsK NITRA vs ŠK Slovan FTVŠ UK BRATISLAVA   1:6 (1:3)
Góly: Felis - Škurek 3, Rakica 2, Osvald
FK P.K.P. KOŠICE vs ŠK Makroteam ŽILINA   8:7 (2:1)
Góly: Riapoš 3, Markovič 3, Majoroš, Pagáč vlastný – Pekera 3, Pápež, Németh, Škulec, Ťažký

FOTOGALÉRIA ZO ZÁPASU:

FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1 FOFO vs Program Dubnica 10:1