Várady (37:00) 8:0

5.februára 2010 o 18:20 h - ŠH Mladosť v Bratislave
  Félis (11.), Füle (32.)
  -
  Štefan Moncmann a Marián Fischer - akumulované fauly : 3:2 - v 1.pol, 2:2 - v 2.pol
  100 divákov
  Gašparovič M. - Brunovský A., Várady V., Haľko P., Mikita L. (C) - Frič D., Sláma Z., Rejžek M., Berky M.
  od 21.minúty Brndiar P. (za Gašparoviča M.) a Mikeltič D., od 23.minúty Fehérvári A., v závere Gašparovič pri power-play

História: -

Slov-matic FOFO BA ŠFsK Nitra Dve absencie v tábore oranjes priniesol zápas 18.kola extraligy proti zdecimovanému tímu ŠFsK Nitra. Pre chorobu sledoval zápas iba doma pri počítači tréner Janko Janík, pre stop za tri žlté karty a nedoliečené zranenie z Fínska do hry nezasiahol Gabo Bartošek. Zápas proti poslednému mužstvu z tabuľky, ktoré si posledný čas robilo z pravidiel extraligy holubník malo jasný priebeh, tím ŠFsK mal k dispozícii oklieštený káder a tak to na ihrisku aj vyzeralo... Úvodný gól prišiel pomerne neskoro, keď v 11.minúte faulovaný Rejžek pohotovo dorazil Berkyho strelu. Hosťom postupne dochádzali sily a tak bolo vysoké skóre iba otázkou času. Po ideálnej prihrávke Váradyho pridal Haľko efektne z otočky druhý gól a za dve minúty rovnaký hráč po krásnej asistencii Brunovského aj tretí. Polčasové skóre 4:0 prikrášlil vlastným gólom Kollár. Po zmene strán akcia na jeden dotyk so zakončením kapitána Mikitu znamenalo 5:0, šiesty gól pridal Fehérvári. Celý druhý polčas sa hralo prakticky na jednu bránku, oranjes hrajúci na pol, ši štvrť plynu pozahadzovali zodvadsť tutoviek... Najlepší extraligový strelec posledných sezón Haľko z ostrého uhla za prispenia obrancu Nitry zavŕšil hetrik, tri minúty pred koncom podčiarkol presvedčivé víťazstvo oranjes Várady. Martin Grendár (prezident Slov-maticu): "Opäť máme za sebou rozháraný klubový týždeň. Osem (8) dní nebolo mužstvo oranjes pokope, tentokrtá i včítane chorého trénera. V predvečer zápasu sa stretla česká futsalová radosť so smutnou fínskou skutočnosťou. Zaujímavé to psychické rozpoloženie tímu... Ešteže nám žreb nalosoval poslednú Nitričku a tak sme mali malátne "rozpoloženie" iba desať minút. Potom už skóre narastalo na obľúbenú osmičku, ktorá zodpovedá aj dianiu na ihrisku. Bol to "iba" ledva priemerný zápas, z našej strany taká povinná jazda. Súper má svoje značné problémy, ktoré snáď tymto zápasom nenarástli..."

18.kolo futsalovej Kyma extraligy 2009/2010 :
(5.február 2010 o 18:20 hod ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠFsK NITRA        8:0 (4:0)
Góly: Haľko 3 (12., 14. a 27.), Rejžek (11.), Kollár vlastný (17.), Mikita (23.), Fehérvári (26.), Várady (37.)
ŽK: Félis (11.), Füle (32.) , 100 divákov, Rozhodcovia: Moncmann a Fischer
Fofo: Gašparovič M. (od 2.polčasu Brndiar P.) - Brunovský A., Várady V., Haľko P., Mikita L. (C) - Frič D., Sláma Z., Rejžek M., Berky M. - Fehérvári A., Mikletič D.
ŠFsK: Gažo - Félis (C), Bednár, Kollár M., Kollár L., Mailing, Füle

VÝSLEDKY 18.KOLA FUTSALOVEJ KYMA EXTRALIGY:

MFsK NITRA vs RCS KOŠICE   3:2 (1:0)
Góly: Peciar, Kuna, Tóth – Človečko, Gajdoš
PKP KOŠICE vs ŠK Futsal Program DUBNICA   2:3 (0:1)
Góly: Majoroš, Markovič – Bubenko, Madro, Kyselica (vl.)
Across Pinerola BRATISLAVA vs ŠK Makroteam ŽILINA   6:1 (2:0)
Góly: Bahna 3, Emrich 2, Ciprýs – Krištofík
MFK Tupperware NOVÉ ZÁMKY vs ŠK Slovan FTVŠ UK BRATISLAVA   6:3 (3:2)

FOTOGALÉRIA ZO ZÁPASU:

FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0 FOFO vs ŠFsK Nitra 8:0