27.januára 2010 o 18:08 h - ŠH Mladosť v Bratislave
  Marián Fischer a Mário Bohun - akumulované fauly : 2:0 - v 1.pol, 1:0 - v 2.pol
  Brndiar P. - Čambal M., Várady V., Mikita L. (C), Bartošek G. - Fehérvári A., Rejžek M., Berky M., Brunovský A.
  Preis - Išunin (C), Žužič, Danihel, Michalovič, Lukáček, Nerád, Uhrinec, Špoták
  od 20.min Gašparovič M. (za Brndiara P.), od 2.pol Mikletič Daniel
  Haľko P. (choroba), Frič Z. a Sláma Z. (ME vo futsale 2010 Maďarsko)

Slov-matic FOFO BA Keďže pre reprezentačné povinnosti bol odložený piatkový zápas v Košiciach, v ktorom sme mali nastúpiť v Infinity Aréne proti domácemu RCS a trénerovi s prezidentom záležalo na dodržaní zápasového rytmu, pozvali sme si na prípravný zápas súpera zo Záhoria Canariu Malacky. S rovnakým súperom sme sa stretli v rámci prípravy v septembri, oranjes zvíťazili hladko 14:1. Dnešný zápas mal podobný priebeh, aj keď "záhoráci" šli prekvapujúco v 3.minúte do vedenia, keď Brndiara prekonal Špoták. Do polčasu už ale strieľali góly iba Fofáci, ktorí po zmene strán nastrieľali Canarii ďalšie pekné góly. V závere sa ku slovu dostal aj súper, keď Špoták druhým gólom prikrášlil výsledok. Posledné slovo mal ale Rejžek, ten v predposlednej sekunde stretnutia podčiarkol presvedčivé víťazstvo oranjes 16:2 (7:1). Pre chorobu v tentokrát bielom drese domácich nenastúpil Peter Haľko, hetriky si pripísali strelecky disponovaní Rejžek s Mikitom, Fehérvári, Mikletič a Várady pridali po dva góly. Po peknej strele k tyči si presný zásah pripísal aj brankár Gašparovič.

Prípravný futsalový zápas :
(27.január 2010 o 18:08 hod ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs CANARIA MALACKY       16:2 (7:1)
Góly: Rejžek 3 (4., 34. a 40.), Mikita 3 (9., 15. a 21.), Fehérvári 2 (5. a 19.), Várady 2 (6. a 22.), Mikletič 2 (22. a 39.), Berky (12.), Gašparovič (27.), Čambal (30.), Bartošek (38.) - Špoták 2 (3. a 39.)
ŽK: -, ČK: -, 15 divákov, Rozhodcovia: Fischer a Bohun
Fofo: Brndiar P. (2.polčas Gašparovič M.) - Čambal M., Várady V., Mikita L. (C), Bartošek G. - Fehérvári A., Rejžek M., Berky M., Brunovský A. - Mikletič D.
Canaria: Preis - Išunin (C), Žužič, Danihel, Michalovič, Lukáček, Nerád, Uhrinec, Špoták