08.januára 2010 o 18:20 h - ŠH Mladosť v Bratislave
  nikto
  Lukáš Peško a Ján Janíček - akumulované fauly : 3:5 - v 1.pol, 4:5 - v 2.pol
  150 divákov
  Gašparovič M. - Várady V., Brunovský A., Haľko P., Mikita L. (C) - Frič D., Sláma Z., Berky M., Rejžek M.
  od 17.minúty Fehérvári (za zraneného Mikitu L.), od 37.min Mikletič D., nehral: Poluch V.

VÝSLEDKY 14.KOLA FUTSALOVEJ EXTRALIGY

Across Pinerola BRATISLAVA vs ŠK P.K.P. KOŠICE   2:4 (0:3)
Góly: Ciprys, Bahna – Rick, Ivančo, Vendrák, Majoroš
ŠK Mima Divus TRNAVA vs ŠFsK NITRA 10:1 (7:0)
Góly: Krivočenko 4, Gabaš P. 2, Holič, Janči, Kopčan, Sládeček – Moravčík
MFsK NITRA vs ŠK Futsal Program DUBNICA   3:3 (0:2)
Góly: Staňo vl., Bubenko vl., Kuna – Staňo, Turza, Švikruha
RCS KOŠICE vs ŠK Slovan FTVŠ UK BRATISLAVA   4:2 (2:2)
Góly: Grutka 2, Giba, Človečko – Remák, Čermák

ŠK Makroteam ŽILINA - voľno

Slov-matic FOFO BA Nové Zámky Do nového futsalového roku 2010 vstúpilo A-mužstvo presvedčivým víťazstvom proti kvalitnému súperovi z Nových Zámkov MFK Tupperware. Šéftréner oranjes nemal k dispozícii jediného hráča - Gaba Bartošeka, ktorého skolila počas týždňa choroba, ostatní hráči ale na ihrisku potvrdili dominantné postavenie v tohtosezónej extralige. Súper nepôsobil vôbec ustráchane, hral miestami nepríjemnú osobnú obranu, dôrazne dostupoval našich hráčov a hral tvrdo, ale nie zákerne. Skvele celých štyridsať minút odohral brankár Gedai, ktorý aj napriek inkasovaným piatim gólom patril k najlepším v drese hostí. Úvod stretnutia patril hráčom oranjes, už v úvodnej minúte mohli dvakrát skórovať. Novozámockú konzervu otvoril ako prvý Berky, keď dorazil odrazenú loptu za chrbát Gedaia. V predposlednej minúte úvodného dejstva zvýšil na 2:0 v dobrej pohode hrajúci Rejžek, po obrátke potvrdil svoje strelecké kvality hetrikom Peter Haľko, tromi peknými gólmi tak zavŕšil víťazstvo Fofákov 5:0 (2:0).

14.kolo futsalovej extraligy 2009/2010 :
(8.január 2010 o 18:20 hod ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs MFK TUPPERWARE NOVÉ ZÁMKY       5:0 (2:0)
Góly: Haľko 3 (30., 32. a 38.), Berky (10.), Rejžek (19.)
ŽK: Rejžek (30.) - Dudáš (24.), Gelle (29.), Gedai (33.), 150 divákov, Rozhodcovia: Peško a Janíček
Fofo: Gašparovič M. - Brunovský A., Várady V., Mikita L. (C), Haľko P. - Rejžek M., Frič D., Sláma Z., Berky M. - od 17.min Fehérvári A., od 37.min Mikletič D.
Tupperware: Gedai - Endrödy, Jakab, Megyesi (C), Suchan, Dudáš, Hajko, Gelle, Piskla, Štofko, Šeben

TABUĽKA FUTSALOVEJ EXTRALIGY 2009/2010 PO 14.KOLE

PORADIE MUŽSTIEV PO 14.KOLE : ZÁPASY : VÝHRY : REMÍZY : PREHRY : SKÓRE : ROZDIEL : BODY :

FOTOGALÉRIA ZO ZÁPASU :

FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0 FOFO vs Nové Zámky 5:0