1:8 Mikita (39:02)
  18.decembra 2009 o 19:30 h - ŠH v Predmieri
  Németh (34.)
  -
  Miroslav Ježík a Ján Ploštica - akumulované fauly : 2:2 - v 1.pol, 5:2 - v 2.pol
  100 divákov
  Gašparovič M. - Várady V., Haľko P., Brunovský A., Mikita L. (C) - Bartošek G., Frič D., Sláma Z., Rejžek M.
  od 21.min Fehérvári A. (za Váradyho V.), od 27.min Berky M., nehral: Poluch V.
  nikto

PREDSTAVUJEME SÚPERA - ŠK MAKROTEAM ŽILINA :

ŠK Makroteam ŽILINA (SVK) ŠK MAKROTEAM ŽILINA

Umiestnenie v extralige: 2008/09 - 9.miesto, vyhralo baráž o udržanie
Úspechy: V sezóne 2006/2007 zvíťazilo v 2.slovenskej lige a postúpilo do extraligy
História: Klub vznikol v roku 2002

ŠK Makroteam ŽilinaSlov-matic FOFO BA Oranjes odcestovali na posledný zápas v roku do Predmiera, kde sa v peknej, ale chladnej športovej hale stretli so zverencami Dušana Dobšoviča ŠK Makroteamom Žilina. Ján Janík mal k dispozícii kompletný káder, domácim absentovalo niekoľko hráčov. Zápas sa skončil presvedčivým víťazstvom Fofákov 8:1 (5:1), o víťazstve sa rozhodlo už v prvom polčase. Skóre otvoril už po dvadsiatich piatich sekundách kanonier Haľko (ten ešte v prvom polčase zaknihoval ďalší hetrik v súťaži). O necelú minútu ale najlepší hráč v žltom drese Pekara po zbytočnej chybe v rozohrávke oranjes vyrovnal, no to bolo zo strany Makroteamu všetko. Na 1:2 zvýšil nekompromisne Bartošek, tretí gól, ktorý strelil Haľko vyhnal Zbyteka z domácej brány. Do polčasu ešte rozvlnili sieť Frič s Haľkom. Po obrátke sa do streleckej listiny zapísal aj Berky, ktorý naskočil do duelu iba pol minútu pred svojim šiestym extraligovým gólom. Presvedčivé víťazstvo favorita korunoval dvomi peknými gólmi kapitán Mikita. Prezident klubu Martin Grendár mal po zápase radosť z osmičkového výsledku (8:1 v piatok 18.decembra) a rovnako z faktu, že hráči zaknihovali tucet víťazstiev ešte v starom roku 2009. Martin Grendár (prezident Slov-maticu): "Zápas sa začal od prvej sekundy obojstranne ofenzívne a zostra. Za osem minút padlo päť gólov! Prvý už v dvadsiatejpiatej sekunde... Rozhodujúci moment prišiel veľmi skoro, v piatej minúte za stavu 2:1 pre oranjes skvelý priamy kop Németha skončil so šťastím na našej vnútornej žrdi... o chvíľu sme dali dva góly a vlastne bolo rozhodnuté. Do konca duelu sme málo požičiavali loptu súperovi a zápas sme mali už pod kontrolou. Gratulácia a darček k trénerovej 50-tke bola typicky fofácka. Osmička...! Odohrali sme dobrý a vydarený zápas." Dušan Dobšovič (prezident a tréner Makroteamu): "Pred zápasom som ja osobne nemal veľké oči, vedel som, že od nešťastnej prehry s Dubnicou nám to proste nejde a produkujeme neskutočné chyby. Našťastie máme pred sebou mesačnú pauzu na spamätanie sa. Do zápasu sme vstúpili bojazlivo s veľkým rešpektom a to sa prejavilo v plnej nahote. Mrzí ma, že nás nenaštartoval ani vyrovnávajúci gól, keď sme si doslova vychutnali bratislavskú defenzívu. No od nastrelenej žrde, ktorú trafil o chvíľu Michal Németh, si z nás vicemajster urobil trhací kalendár. O jeho prevahe svedčí skutočnosť, že druhý polčas sme sa prakticky nedostali ani za polovicu. Výkon, ktorý u nás Slov-matic predviedol, bol jednoznačne najlepším za posledné obdobie, aké tu ktokoľvek ukázal. Pre mňa je Slov-matic jasný favorit na zisk majstrovského titulu..."

13.kolo futsalovej extraligy 2009/2010 :
(18.december 2oo9 o 19:30 hod ŠH Predmier)
ŠK MAKROTEAM ŽILINA vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA       1:8 (1:5)
Góly: Pekara (2.) - Haľko 3 (1., 7. a 16.), Mikita 2 (31. a 40.), Bartošek (3.), Frič (10.), Berky (27.)
ŽK: Németh (34.), 100 divákov, Rozhodcovia: Ježík a Ploštica, akumulované fauly : 2:2 - v 1.pol, 5:2 - v 2.pol
Makroteam: Zbytek (od 7. min. Súkeník) - Németh, Pekara (C), Pápež, Pagáč, Gamboš, Hýll, Dobroň
Fofo: Gašparovič M. - Brunovský A., Várady V., Mikita L. (C), Haľko P. - Rejžek M., Frič D., Sláma Z., Bartošek G. - od 2.pol Fehérvári A., od 27.min Berky M.

VÝSLEDKY 13.KOLA FUTSALOVEJ EXTRALIGY

ŠFsK NITRA vs MFsK NITRA 4:11 (2:8)
Góly: Ľ.Kollár, M.Kollár, Bailing, Prešinský – Turan 3, Snop 3, Peciar 3, Zima
ŠK P.K.P. KOŠICE vs ŠK Mima Divus TRNAVA   3:3 (2:1)
Góly: Majoroš, Ivančo, Dlugoš – Zorád 2, Sládeček
ŠK Futsal Program DUBNICA vs RCS KOŠICE   6:3 (3:1)
Góly: Madro 3, Bubenko 2, Švikruha – Giba 2, Človečko
MFK Tupperware NOVÉ ZÁMKY vs Across Pinerola BRATISLAVA   2:2 (0:0)
Góly: Endrödy, Megyesi – Paštrnák, Bahna

ŠK Slovan FTVŠ UK BRATISLAVA - voľno

TABUĽKA FUTSALOVEJ EXTRALIGY 2009/2010 13.KOLE

PORADIE MUŽSTIEV PO 13.KOLE : ZÁPASY : VÝHRY : REMÍZY : PREHRY : SKÓRE : ROZDIEL : BODY :

FOTOGRAFIE ZO ZÁPASU :

Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8 Makroteam Žilina vs FOFO 1:8