20.novembra 2009 o 18:20 h - ŠH Mladosť v Bratislave
  Tomáš Nagy a Peter Pucher - akumulované fauly : 3:5 - v 1.pol, 1:1 - v 2.pol
  Repa - Málik, Kunka, Babic, Sládeček (C) - Krivočenko, Mišík, Adámek, P. Gabaš (Šiška, Ferencei)
  od 38.min Fehérvári A. (za Rejžeka M.), nehrali: Bartošek G., Čambal M.
  Gašparovič nehral pre trest na čk

PREDSTAVUJEME SÚPERA - ŠK MIMA DIVUS TRNAVA :

Mima Trnava (SVK) ŠK MIMA DIVUS TRNAVA

Úspechy: neoficiálne 3. miesto v sezóne 2005/06, 2. miesto v sezóne 2002/03, 3. miesto v sezóne 2002, 3. miesto v sezóne 2001, 8. miesto v sezóne 2004/05, 8. miesto v sezóne 2003/04, postup do I. ligy v sezóne 1999, postup do II. ligy - skupina západ v sezóne 1998, semifinále SP v sezóne 2001, 1. miesto na Memoriáli P. Matajsa 2003, 1. miesto na turnaji o Pohár GR Nafty GAS v sezóne 2002, 2. miesto na turnaji Mima Cup 2002, 2. miesto na Memoriáli P. Matajsa 2002, 2. miesto na Memoriáli P. Matajsa 2001, 2. miesto na turnaji Mima Cup 2001, 2. miesto na turnaji Mima Cup 2000, vicemajster PVP 2002 - Bielorusko
História: Klub vznikol v roku 1998 zaregistrovaním na MV SR. Od roku 1999 hrá najvyššiu slovenskú futsalovú súťaž – od Bratislavy až po Košice. Trnavčania sú 3-násobnými držiteľmi tretieho miesta v lige a v roku 2002 sa stali dokonca vicemajstrami Slovenska. Navyše v spomínanom roku získali v Pohári víťazov pohárov v Bielorusku striebro. V súčasnosti budú opäť bojovať v play-off o majstra Slovenska.

V desiatom kole pricestovalo do Bratislavy druhé mužstvo extraligovej tabuľky Mima Divus Trnava. Zverenci trénera Duhonyho svojim výkonom iba potvrdili, že právom patria medzi mužstvá v popredí v aktuálnej sezóne. V Mladosti predviedli dobrý výkon. Prvé dejstvo sa skončilo víťazstvom oranjes 2:0, keď sa strelecky presadili Sláma a kapitán Mikita po peknej dorážke. V druhom polčase pridal identický gól Berky, Babic ale znížil na rozdiel dvoch gólov. Fofáci záver zápasu dokonale kontrolovali a po vypichnutí lopty uzatvoril na konečných 4:1 gólom do prázdnej bránky Haľko. Martin Grendár (prezident Slov-maticu FOFO): "Súper zvolil od začiatku vzornú obranu, pustil nás do obliehania ich desiatky a číhal na príležitosť. Videli sme niekoľko skvelých brejkov v zápase MIMI proti Tepliciam a tak sme dali pokyn netlačiť sa riskantne pre ich bránu. A tak sa odohrávala taktická bitka, ale v tom čase famózne trafil Sláma a upokojil naše rady. MIMA držala túto taktiku prakticky celý prvý polčas a čo prešlo cez sústredenú obranu pochytal Repa. Len jednu vyrazenú loptu zapichol pod jeho brvno Mikita na 2:0. Po polčase opatrná hra MIMI pokračovala a keď Berky strelil podobný gól ako Mikita na 3:0 MIMA vytiahli z repertoáru aj svoju útočnú tvár. Začal sa hrať ofenzívny futsal na oboch stranách s množstvom prečíslení a šancí, lenže brankári boli jednoznačne proti. Nás teší, že Polúch odchytal jeden z najlepších polčasov svojej kariéry v našom mužstve. Klobúk dolu Vlado! Na druhej strane takisto čaroval Repa a tak sa v tejto fáze v site ocitla iba strela Babica. Na konci zápasu sa odhodlal tréner Duhony na hru s piatym hráčom. Túto fázu sme zvládli dobre, nie že sme inkasovali, naopak poistili sme víťazstvo na 4:1. V zápase dvoch rozdielnych polčasom sme boli lepším mužstvom a vyhrali sme zaslúžene." Jozef Duhony (tréner ŠK MIMA Trnava): "Proti takému súperovi, akým je Slov-matic, nemôžeme hrať ústrachane celý polčas. Súperovi sme darovali úvodných dvadsať minút, hrali sme s rešpektom, nepresne a s množstvom technických chýb. Druhý polčas bol už lepší a smelší. Hráčom patrí poďakovanie, že ani za nepriaznivého stavu to nevzdávali, neklesli na duchu a boli aktívni do konca duelu. Súperovi gratulujem." Oranjes odohrá v utorok o 19:00 h v ŠH Mladosť prípravný zápas proti bývalému extraligistovi KPP Baraberi.

Oranjes na zápas chýbala brankárska jednotka Gašparovič, Poluch ale predviedol excelentný výkon a svojimi zákrokmi priviedol Fofo k ďalším trom bodom, na lavičku sa po zranení vrátil Bartošek. V Mime absentovali Holič, Kopčan a Jančo. Aktívnejšie začali zverenci Jána Janíka, keď hneď od úvodu zatlačili Divus do obrany. Po rohu Friča sa do voleja oprel Sláma a nechytatelnou strelou otvoril účet zápasu - 1:0 (3:30). Šance Málika a nájazd 3 na 2 vyriešil spoľahlivý Poluch, v 7.minúte bodlo Váradyho iba tesne minulo svätyňu Repu. Dve super šance Málika, aj následnú dorážku Fofáci ustáli a postupne prebrali späť iniciatívu na ihrisku. Strelu Haľka zastavila žrď, pri strele Váradyho čaroval Repa. Štrnásta minúta priniesla pekný prienik Friča po pravej strane, druhý gól po jeho umiestnenej strele visel vo vzduchu. Keď sa neujala ani šanca Slámu ani Haľka, Brunovský vyslal prudkú delovku na bránku trnavčanov. Repa loptu iba vyrazil, kapitán Mikita ju bez problémov upratal pod brvno - 2:0 (17:26). Zvýšiť v závere mohol ešte Berky, polčas sa skončil víťazstvom oranjes 2:0.

Do druhého dejstva vstúpila lepšie Mima, Málik po dvadsiatich sekundách mohol znížiť, pred oboma bránkami bolo naraz rušnejšie, ako v prvej časti hry. Šance sa striedali na oboch stranách, najaktívnejším hráčom bol Málik, na druhej strane Haľko, práve jeho strela v 22.minúte trela žrď. Samostatný nájazd Haľka zmaril Repa, na druhej strane Kunku Poluch. Tretí gól strelil Berky, keď dorazil strelu Slámu - 3:0 (24:05). Poluch sa v bránke nenudil, zasahovať musel pri troch dobrých šanciach Babica a Málika. K slovu sa dostal aj súper, Babic síce nadvakrát, ale predsa prekonal gólmana oranjes - 3:1 (28:57). Gól nepadol po peknom úniku Berkyho, Sládeček mohol znížiť na rozdiel jediného gólu. V dobrej šanci netrafil Brunovský, lopta v sieti neskončila ani po tutuvke Váradyho, keď mu loptu ponúkol pred prázdnu bránku Haľko. Záverečná power play súpera veľa vzruchu nepriniesla. Navyše Haľko vypichol loptu na polovici ihriska a strelou do prázdnej bránky korunoval víťazstvo domácich - 4:1 (38:05).

- záznam celého stretnutia Slov-matic vs Mima Trnava na HUSTE.tv

- zostrih všetkých gólov zo zápasu Fofo vs Mima Trnava 4:1 (2:0)

10.kolo futsalovej extraligy 2009/2010 : :
(20.november 2oo9 o 18:20 h ŠH Mladosť v Bratislave
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠK MIMA DIVUS TRNAVA       4:1 (2:0)
Góly: Sláma (4.), Mikita (18.), Berky (25.), Haľko (39.) - Babic (29.), akumulované fauly : 3:5 - v 1.pol, 1:1 - v 2.pol
ŽK: Krivočenko (14.), 400 divákov, Rozhodcovia: Nagy a Pucher
Fofo: Poluch V. - Várady V., Haľko P., Mikita L. (C), Brunovský A. - Frič D., Sláma Z., Berky M., Rejžek M. - Fehérvári A.
Mima: Repa - Málik, Kunka, Babic, Sládeček (C) - Krivočenko, Mišík, Adámek, Gabaš P. (Šiška, Ferencei)

ZÁPASOVÝ PREVIEW :

Po zvádnutom zápase v piatok trinásteho v Dubnici odohrá mužstvo oranjes ďalší pútavý futsalový duel... Súperom zverencov trénera Jána Janíka bude ŠK Mima Divus TRNAVA, aktuálne druhé mužstvo extraligovej tabuľky. Práve k nemu futsalistom hrajúcich pod taktovkou Jozefa Duhonyho dopomohlo Fofo víťazstvom na Považí 5:4. Mal to byť súboj reprezentačných kolegov z brány, Mária Gašparoviča a Dalibora Repu, žiaľ brankár oranjes dostal v Dubnici červenú kartu a tak do zápasu nezasiahne, už dnes je isté, že v bránke Slov-maticu v piatok bude určite Vlado Poluch. Rovnako vylúčenie v zápase bude dôvod absencie Holiča z Trnavy. Opäť sa stretnú dve najlepšie obrany v lige, v útočnej fáze majú na vrch domáci, ktorí nastrieľali o 23 gólov viac. Peter Haľko bude chcieť určite po hetriku v 9.kole navýšiť svoje extraligové "skóre". Martin Grendár (prezident Slov-maticu): "Futsalová zhoda okolností nám dáva do extraligového programu v priebehu mesiaca už tretí duel prvého s druhým v tabuľke. Mima Trnava je skokan sezóny a je v top forme. V našom tábore má Gašparovič po červenej karte z Dubnice voľno, ale Poluch je rovnako v dobrej forme a na svoju šancu čaká i pripravený Brndiar. Očakávame opäť dobrý futsal, veľa pekných akcií i gólov. Potešila by nás i zaplnená hala. Aspoň takých 288 divákov." Ján Janík (tréner Slov-maticu): "Neviem, akým štýlom bude Mima Trnava hrať. Môžeme to len tušiť, ale pripravujeme sa na všetky možnosti. Tréner Duhony, tak isto ako ja, sleduje a študuje hru súpera, ale nie vždy sa dá všetkému porozumieť, nakoľko je futsal rýchla, kombinačná a variabilná hra s množstvom kombinácií. Podla mňa zápas rozhodne nie len taktika, ale hlavne individuality a kvalita hráčskeho kádra. Sme komplet. Chýbať bude len Mário Gašparovič, ktorého však nahradí Vlado Poluch, spolahlivá dvojka. ". Zápas, ktorý je označovaný aj ako šláger kola bude v priamom prenose prinášať internetová televízia www.HUSTE.tv. Do zápasu určite naše spravodajstvo k zápasu rozšírime o hlasy a postrehy.

Zápasová bilancia mužstiev v sezóne 2009/2010:
1. Slov-matic FOFO Bratislava        8 8-0-0 60:17 24
2. ŠK Mima Divus TRNAVA                  8 6-0-2 37:17 18

Zápasy mužstiev v extralige:
Slov-matic FOFO: 1.kolo Pinerola (v) 7:3, 2.kolo Žilina (d) 9:2, 3.kolo Nové Zámky (v) 6:2, 4.kolo voľno, 5.kolo P.K.P Košice (v) 7:3, 6.kolo RCS Košice (d) 3:0, 7.kolo ŠFsK Nitra (v) 15:1, 8.kolo MFsK Nitra (d) 8:2, 9.kolo Dubnica (v) 5:4
Mima Trnava: 1.kolo Nové Zámky (v) 0:1, 2.kolo P.K.P. Košice (d) 5:1, 3.kolo ŠFsK Nitra (v) 6:1, 4.kolo Dubnica (d) 0:6, 5.kolo Slovan BA (v) 6:2, 6.kolo Makroteam Žilina (d) 6:3, 7.kolo voľno, 8.kolo RCS Košice (d) 4:1, 9.kolo MFsK Nitra (d) 10:2

Vzájomné zápasy FOFO vs Mima Trnava:
2008/2009: 10.kolo Mima Trnava - Fofo 0:6 (0:5), 21.kolo Fofo - Mima Trnava 4:1 (2:0)
2007/2008: 5.kolo Fofo - Mima Trnava 4:1 (3:0), 16.kolo Mima Trnava - Fofo 3:3 (1:2)
(* pre detailné info klikni na výsledok zápasu)

VÝSLEDKY 10.KOLA FUTSALOVEJ EXTRALIGY

10.kolo slovenskej futsalovej extraligy :

Across Pinerola BRATISLAVA vs MFsK NITRA   5:1 (4:1)
Góly: Cintula 3, Jurkovič, Bahna – Slovák
MFK Tupperware NOVÉ ZÁMKY vs RCS KOŠICE   2:6 (2:2)
Góly: Endrödy. Megyesi – Človečko 3, Kyjovský, Hernandéz, Kozár
ŠK Program DUBNICA vs ŠK Slovan FTVŠ UK BRATISLAVA 10:3 (4:1)
Góly: Bubenko 3, Grendel 2, Švikruha, Doboš, Stratený, Hikel – Osvald, Török, Ščasný
ŠFsK NITRA vs ŠK Makroteam ŽILINA   0:5 kont.
Góly: zápas bol kontumovaný v prospech Žiliny

FK P.K.P. Košice - voľno

TABUĽKA FUTSALOVEJ EXTRALIGY PO 10.KOLE :

PORADIE MUŽSTIEV PO 10.KOLE : ZÁPASY : VÝHRY : REMÍZY : PREHRY : SKÓRE : ROZDIEL : BODY :

FOTOGALÉRIA ZO ZÁPASU :

FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1 FOFO vs Mima Divus Trnava 4:1