3.novembra 2009 o 19:00 h - ŠH Heřmanův Městec, Česká republika
  Ježek Martin a Zeman Michal - akumulované fauly : 1:5 - v 1.pol, 2:1 - v 2.pol
  Poluch V. - Bartošek G., Frič D., Rejžek M., Berky M. - Mikita L. (C), Sláma Z., Várady V., Haľko P.
  od 9.min Čambal M. (za Bartošeka G.), od 20.min Gašparovič M. (za Polucha V.), od 22.min Mikletič D. (za Váradyho V.)
  Fehérvári A., Brunovský A.

PREDSTAVUJEME SÚPERA - FK ERA-PACK CHRUDIM :

FK Era-Pack Chrudim (CZE) FK ERA-PACK CHRUDIM

Umiestnenie v extralige: 2008/2009 - 1.miesto v Play-off, každoročný účastník Ligy majstrov - UEFA Futsal Cupu (Elite round)
Úspechy: Majster Českej republiky 2003/2004, 2004/2005, 2006/2007, 2007/2008 a 2008/2009, Víťaz poháru ČMFS 2004/2005 a 2007/2008
História: klub bol založený v roku 1991 pod názvom FC Rváčov

Po zaujímavej ceste cez zasneženú Vysočinu dorazilo mužstvo oranjes do Heřmanovho Měštca, kde sa v peknej modernej športovej hale stretlo s majstrom Českej republiky FK Era-Packom Chrudim. Zverenci Ota Stejskala mali tento zápas ako generálku na blížiacu sa futsalovú Ligu Majstrov, celý zápas odchytal brankár Hlouš, Meller do boja nezasiahol. Bratia Marešovci s Cacaom a zakončovateľom Mikanom hrali v prvej formácii, druhé brazílske duo Max a Pica Pao v druhej. Do Chrudimska necestoval Anton Brunovský, ktorý má zdravotné problémy, trénerovi Janíkovi nebol k dispozícii rovnako zranený Attila Fehérvári. V prvom polčase sa zranil aj Gabo Bartošek a duel nedohral Vojto Várady, príležitosť tak dostali Martin Čambal, aj Daniel Mikletič. V zápase sme po dorážke šli Rejžekovým gólom do vedenie, Michal Mareš ale rýchlo vyrovnal a Mikan v závere polčasu strelil po nacvičených signáloch dva góly. Prvý polčas odchytal skvele Poluch, ktorý viackrát čaroval, v 16.minúte dokonca chytil penaltu po prísne nariadnej penalte Maxovi. Druhé dejstvo Fofo nezačali šťastne, keď si Haľko tečoval loptu do vlastnej siete, Mikita ale po rýchlej kombinácii znížil na 4:2. Ďalší vlastenec Friča, oblúčik Cacaa do prázdnej bránky pri neúspešnej power-play a klinec v poslednej minúte do vinkla od Rešetára znamenal nakoniec presvedčivé víťazstvo domácich. Ján Janík (šéftréner Slov-maticu FOFO) : "Včera sme sa stretli s mužstvom, ktoré dolaďuje formu pred blížiacou sa LM. Ukázalo sa, že to bol dobre zvolený priateľský zápas, ktorý nám aj napriek vysokej prehre dal určite viac, ako doterajšie majstrovské zápasy. Súper, najmä príchodom troch brazílčanov Cacaa, Pica Paa a Maxa získal na individuálnej kvalite, ale títo hráči priniesli okrem prirodzeného sebavedomia aj skvelé útočné kombinácie a keď k tomu pripočítam bratov Marešovcov a výborného Mikana, či Rešetára, tak musím priznať, že Era-Pack vyhral včera úplne zaslúžene. My sme striedali slabšie chvíľky s lepšími a náš výkon utrpel určite aj tým, že na maródku sa pred zápasom prihlásili reprezentanti Fehérvári s Brunovským a 1.polčas pre zranenie nedohrali ani Várady s Bartošekom. Museli sme tak proti plánu trocha improvizovať, ale nevyhovárame sa, lebo aj v kompletnom zložení by sme to mali veľmi ťažké. Mužom zápasu bol nesporne Vlado Polúch a to aj napriek tomu, že chytal len polčas. Naša obrana mu totiž umožnila podať svoj životný výkon. Máme stále na čom pracovať. Zápas si ešte raz rozoberieme a začneme sa pripravovať na najbližšieho súpera, ktorým je MFsK Nitra, ktorá nám poslala vizitku svojím víťazstvom u majstra v Košiciach."

PRIATEĽSKÝ MEDZIŠTÁTNY ZÁPAS :
(3.november 2oo9 o 19:00 hod ŠH Heřmanov Měštec)
FK Era-Pack CHRUDIM vs SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA        7:2 (3:1)
Góly: Mikan 2 (19. a 20.), Mareš M. (13.), Haľko vlastný (27.), Frič vlastný (34.), Cacau (36.), Rešetár (40.) - Rejžek (12.), Mikita (29.)
ŽK: Cacao (9.) - Mikita (9.), 100 divákov, Rozhodcovia: Ježek a Zeman
Era-Pack : Hlouš - Cacau, Mareš M., Mareš R., Mikan - Rešetár, Kroulík, Max, Pica Pau
Fofo : Poluch V. (od 21.min Gašparovič M.) - Bartošek G. (od 9.min Čambal M.), Frič D., Rejžek M., Berky M. - Mikita L. (C), Sláma Z., Várady V. (od 22.min Mikletič D.), Haľko P.

FOTOGALÉRIA ZO ZÁPASU (Ivana Hošková, FK Era-Pack) :

Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2 Era-Pack Chrudim vs FOFO 7:2