Mário Bohun a Tomáš Nagy - akumulované fauly : 3:4 - v 1.pol, 3:7 - v 2.pol
  Gašparovič M. - Várady V., Haľko P., Mikita L. (C), Brunovský A. - Frič D., Sláma Z., Bartošek G., Rejžek M.
  Klema - Kozár (C), Kyjovský, Člevečko, Hernandez - Gajdoš, Hrabčák, Jakab, Maďarík - Andrejco, Horňák

PREDSTAVUJEME SÚPERA - RCS KOŠICE :

RCS Košice (SVK) RCS KOŠICE

Umiestnenie v extralige: majster Slovenska 2008/2009
Úspechy: titul v poslednej sezóne získaný v Play-off
História: Košičania majú za sebou aj premiérový štart v Lige Majstrov, z predkola z Cypru však nedokázali postúpiť, po prehre s domácou Nikóziou 2:5 a remízou proti Zurichu zo Švajčiarska 2:2 zdolali iba Nidaros z Nórska 4:2

Šieste extraligové kolo futsalovej ligy prinieslo šláger, keď do Mladosti pricestovali majstrovské RCS Košice. Zápas priniesol pekný a bojovný futsal, hralo sa nadoraz, v bránke hostí čaroval opäť Klema, ktorý uchránil RCS od väčšj prehry ako 3:0 (2:0). Martin Grendár (prezident Slov-maticu): "Top duel výrazne ovplyvnili dve skutočnosti. Skoré zranenie Petra Kozára a skvelý výkon košického brankára Erika Klemu. Kozár v ofenzíve majstra výrazne chýbal a aj preto vyšlo RCS strelecky naprázdno. Naopak Klema bol jasne najlepším hráčom na ihrisku, nebyť jeho skvelých zákrokov, mohlo byť skóre vyššie. Celkovo sme mali viac z hry, vytvorili sme si viac gólových príležitostí ako majster (pomer striel 40:14) a preto si myslím, že sme vyhrali úplne zaslúžene."

Duel majstra s vicemajstrom odštartoval kapitán hostí Kozár tvrdou strelou, v zápase však odohral iba 111 sekúnd. Po nezavinenom strete s Haľkom sa nešťastne zranil a podvrtnutý členok mu nedovolil pokračovať v zápase. Prienik Brunovského po ľavej strany skončil nevýraznou strelou, v 3.minúte hľadal Mikita Váradyho v čistej šanci, ku gólu chýbal kúsok šťastia. V 5.minúte Fričov volej zázračne vychytal muž zápasu Klema, ktorý má určite reprezentačnú formu. Na prienik Váradyho a prudkú strelu po zasekávačke už bol ale krátky - 1:0 (6:06). V ôsmej minúte Haľko ani nadvakrát nedokázal poslať loptu do siete, Mikita po zlom vyhodení gólmana nepotrestal obrovskú chybu. K slovu sa dostali aj hostia, Človečko nastrelil žrď, aktívnejší však boli hráči oranjes, ktorí pozahadzovali kvantum dobrých streleckých príležitostí. Šance Haľka, Brunovského, Váradyho skončili na skvelom Klemovi. Po akcii Frič - Sláma, Zdeněk netrafil odkrytý vinkel, po faule na Slámu chýbalo Fričovi ku gólu z priameho kopu iba šťastie. Na ihrisku kraľoval stále Erik Klema, neprekonal ho ani Bartošek cez pivota, ani Haľko hlavičkou. V 18.minúte ostrostrelec Haľko nedal dve šance, na druhej strane nájazd košičanov 2 na 1 mohol priniešť vyrovnanie, rovnako strela Hernandéza do žrde.

Druhé dejstvo tempom nezaostávalo za prvým, makalo sa na doraz. Delovka Váradyho a strela Haľka druhý gól nepriniesli, hostí mohol dostať do výhody Hrabčák, Gašparovič ho ale vychytal. Haľkovi dnes gól nebolo súdené streliť, Klema mu počas celého zápasu vychytal zodesať tutoviek. Po prudkej strele Slámu našla odrazená lopta Rejžeka, ktorý ju bezproblémov poslal ponad Klemove ruky - 2:0 (24:39). V 27.minúte prišlo v pokutovom území k stretu Váradyho a Klemu, hosťujúci gólman zasiahol kopačkou Vojta do tváre, píšťalka Bohuna zostala nepochopiteľne ticho. Vojto navyše nemohol ďalej pokračovať v zápase... Istotu do obrany a perfektnú rozohrávku tak do mužstva priniesol striedajúci Marián Berky. Hralo sa korektne, ale tvrdo a tak fauly pribúdali najmä na strane hostí, ktorí úplne zbytočne faulovali dvakrát v strede ihriska. Desaťmetrové kopy ale Klema skvelými zákrokmi vychytal, ako prvý sa nepresadil Zdeněk Sláma, ako druhý David Frič. Dve minúty pred koncom mohol Serbin vykresať iskru nádeje pre RCS, jeho nájazd aj následnú dorážku vychytal Gašparovič. Skóre zápasu podčiarkol päťdesiat sekúnd pred záverečným hvizdom Berky strelou z prvej, keď ho našla ideálna prihrávka Bartošeka z prabej strany - 3:0 (39:10). Kolo bolo plné prekvapení... Dubnica prehrala v Nových Zámkoch, v bratislavskom derby porazil Slovan Pinerolu. Náš najbližší súper FŠsK Nitra odcestovala do Košíc v silne oklieštenej zostave a od P.K.P. inkasovala debakel 17:1.

- záznam celého stretnutia Slov-matic FOFO BA vs RCS Košice 3:0

- zostrih všetkých gólov zo zápasu

6.kolo futsalovej extraligy 2009/2010 :
(16.október 2oo9 o 18:20 h ŠH Mladosť v Bratislave)
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs RCS KOŠICE       3:0 (1:0)
Góly: Várady (7.), Rejžek (25.), Berky (40.)
ŽK: Rejžek - Hrabčák, Jakab, Klema, 200 divákov, Rozhodcovia: Bohun a Nagy

VÝSLEDKY 6.KOLA FUTSALOVEJ EXTRALIGY

Extraliga V Košiciach sa zrodil debakel a zatiaľ rekordný výsledok aktuálneho ročníka. ŠFsK Nitra pricestovala na východ republiky v silne oklieštenej zostave, od nováčika z P.K.P. inkasovala sedemnásť gólov, najlepším strelcom duelu bol Markovič so štyrmi gólmi, trojica Vendrák, Ivančo, Majoroš pridali hetriky. V bratislavskom derby Slovan dokonale zaskočil favorizovanú Pinerolu, po víťazstve 5:2 si zverenci Branislava Škorca pripísali prvé body do tabuľky. Mima Trnava rozhodla o víťazstve nad žilinským Makroteamom už v prvom polčase. ŠK Makroteam opäť zbabral úvod zápasu a prvý polčas, po zmene strán sa už veľmi ťažko doháňal štvorgólový náskok domácich. Raritou sú dva vlastné trnavské góly počas power play Žiliny. V ŠH Milénium v Nových Zámkoch videli domáci diváci prekvapujúce víťazstvo svojich chlapcov nad Programom Dubnica. Priebežnú tabuľku bez straty bodu ovláda vicemajster, na dno sa po debakli prepadla Nitra.

6.kolo slovenskej futsalovej extraligy :

ŠK P.K.P. KOŠICE vs ŠFsK NITRA 17:1 (7:1)
Góly: Markovič 4, Vendrák, Ivančo, Majoroš po 3, Pida, Rešetár, Slezák, Papcún – Meiling
Across Pinerola BRATISLAVA vs ŠK Slovan FTVŠ UK BRATISLAVA   2:5 (1:2)
Góly: Rafaj, Bahna – Osvald, Armai, Hájek, Remák, Sčasný
ŠK Mima Divus TRNAVA vs ŠK Makroteam ŽILINA   6:3 (4:0)
Góly: Holič, Adámek, Ferencei, Malik, Sládeček, P. Gabaš – Ferencei (vl.), P. Gabaš (vl.). Pagáč
MFK Tupperware NOVÉ ZÁMKY vs ŠK Program DUBNICA   3:1 (0:1)
Góly: Dudáš, Megyesi, Gelle – Turza

MFsK NITRA - voľno

FOTOGALÉRIA ZO ZÁPASU :

FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0 FOFO vs RCS Košice 3:0