Zápas FOFO vs MFsK Nitra MATCH Zápas FOFO vs Across Pinerola BA

PRÍPRAVNÝ FUTSALOVÝ ZÁPAS
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs ŠFsK NITRA
11:0 (4:0)
  28.augusta 2009 o 19:00 h - ŠH Mladosť v Bratislave
  1:0 Haľko (6:19), 2:0 Haľko (8:14), 3:0 Haľko (18:56), 4:0 Haľko (19:53) - v 1.polčase
  5:0 Mikita (21:33), 6:0 Sláma (22:59), 7:0 Mikita (26:24), 8:0 Sláma (31:43), 9:0 Rejžek (37:20),
  10:0 Berky (38:20), 11:0 Berky (39:03) - v 2.polčase
  Rejžek (34.)
  -
  Mário Bohun a Marián Fischer
  30 divákov
  Poluch V. - Mikita L. (C), Haľko P., Fehérvári A., Várady V. - Bartošek G., Rejžek M., Frič D., Sláma Z.
  Molnár - Šandor, Prešinský, Papr, Srna, Volentier, Turan, Ochránek, Nemec
  od 20.min Gašparovič M. (za Polucha V.), od 25.min Mikletič D. (za Váradyho V.), od 2.polčasu Berky M.
  Čambal M.

V generálke na novú sezónu odohralo mužstvo oranjes posledný prípravný zápas, do Bratislavy sme pozvali extraligového nováčika ŠFsK Nitru. Na zápas zverenci Jána Janíka nastúpili v plnej sile, jediným absentérom bol Martin Čambal. V Mladosti sa hral svižný kombinačný futsal, po perfektnej príprave mali počas celého zápasu navrch hráči v oranžových dresoch. Už v prvom polčase, ktorý sa skončil 4:0 strelil kvarteto pekných gólov najlepší strelec posledných futsalových sezón Peter Haľko. Po obrátke nitranom pomaly dochádzali sily, čo hráči Fofa využili na vsietenie ďalších pekných gólov. Po dva presné zásahy zaznamenali kapitám tímu Ladislav Mikita, reprezentant Českej republiky Zdeněk Sláma a v dobrej hernej pohode po zranení hrajúci Marián Berky, jeden presný zásah pridal aj Martin Rejžek. Generálka splnila očakávania, chlapci si z chuti zakombinovali, veríme, že v piatok o týždeň vstúpime do novej sezóny proti mestskému rivalovi Across Pinerole Bratislava rovnako víťazne...