SEMIFINÁLE SLOVENSKÉHO POHÁRA 2oo8/2oo9 - 1.zápas
SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA vs FC FOREVER MESTO PÚCHOV
15:2 (9:1)
  05.06.2009 o 18:20 h - ŠH Mladosť v Bratislave
  1:0 Mikita (0:19), 2:0 Haľko (2:27), 3:0 Mikita (7:07), 4:0 Rejžek (10:03), 5:0 Fehérvári (11:37),
  6:1 Mikita (14:51), 7:1 Rejžek (15:44), 8:1 Čambal (18:50), 9:1 Mikita (19:49), - v 1.polčase
  10:1 Ciprys (23:31), 11:1 Fehérvári (24:55), 12:1 Rejžek (25:19), 13:1 Haľko (26:58),
  14:1 Luhový vl. (28:46), 15:1 Bartošek (29:27) - v 2.polčase
  góly Púchov : 5:1 Bogiň (12:50), 15:2 Luhový (36:09)
  Mikita (36:05) - Šimáček (36:18), Bogiň (39:39)
  -
  Marián Fischer a Martin Rogoň
  50 divákov
  Gašparovič M. - Nagy I., Haľko P., Mikita L. (C), Čambal M. - Bartošek G., Fehérvári A., Ciprys R., Rejžek M.
  Hrnčiarik - Šprtar, Masaryk, Chovanec (C), Luhový, Šimáček, Bogiň, Petrušek
  od 22.min Vodecký I., od 26.min Gabaš P., od 35.min Šalitroš Š. (za Gašparoviča)
  Várady V., Berky M.

Dnes večer odštarovalo v ŠH Mladosť úvodným zápasom semifinále Slovenského pohára vo futsale, súperom nám bol FC Forever Mesto Púchov, s ktorým sme sa stretli v rovnakej súťaži v semifinále aj minulú sezónu. Celý zápas sme mali viac z hry, vypracovali sme si mnoho šancí, z ktorých sme 15-krát loptu dopravili za chrbát brankára súpera. Odveta je na programe v stredu, vo futsalovom prostredí v Púchove. Po víťazstve 15:2 (9:1) by nám postup do finále nemal ujsť.

Od úvodu sme začali dobývať hradby Púchova, skóre stretnutia otvoril už po 19-tich sekundách Mikita, keď z voleja dokopol loptu po strele Haľka z ľavej strany - 1:0 (0:19). Po určite najkrajšej akcii zápasu na jeden dotyk Haľko po spolupráci s Mikitom vsietil náš druhý gól - 2:0 (2:27). Tretí gól pridal dnes najlepší strelec stretnutia Mikita, keď tečoval pätičkou strelu Haľka, ktorého našiel klobúk Čambala po rohovom kope - 3:0 (7:07). Prvý gól druhej formácie strelil po excelentnej prihrávke Bartošeka Rejžek do prázdnej bránky - 4:0 (10:03). Šancí sme mali neúrekom, hostí sme do zakončenia nepúšťali, strieľali iba z diaľky. Po akcii cez pivota Bartošeka sa strelecky presadil aj Fehérvári, jeho delovka skončila od ľavej žrde za chrbátom Hrnčiarika - 5:0 (11:37). Forever dokázal znížiť, po chybe v obrane blafákom zakončil Lukáš Bogiň - 5:1 (12:50). Ďalšia pekná a priamočiará akcia prvej formácie prišla v 15.minúte, Haľko našiel pred šestkou Mikitu a ten tečoval pred brankárom - 6:1 (14:51). Rejžek sa dostal k odrazenej lopte a skoro od polovice ju poslal až do siete, v ktorej skončila o žŕdky - 7:1 (15:44). Po dlhšej odmlke sa do streleckej listiny po zranení zapísal aj Čambal, keď jeho povestná ľavačka po rohu skončila v sieti - 8:1 (18:50). Jedenásť sekúnd pred prestávkou ešte strelil ďalší gól Mikita, na ktorý mu nahral vysunutý brankár Gašparovič - 9:1 (19:49).

Druhopolčasový účet otvoril Ciprys po prihrávke Fehérváriho - 10:1 (23:31), jeho ľavačka aj so šťastím skončila od žrdi v sieti. Po ďalšej peknej akcii, ktorú po ľavej strane potiahol Fehérvári padol ďalší gól, Attila predviedol ukážkovú sťahovačku a upravil už na - 11:1 (24:55). Púchovčania sa ešte nespamätali a už lovili ďalší gól spoza bránkovej čiary, Fehérvári našiel na pravej strane Rejžeka a ten bez problémov zvýšil - 12:1 (25:19). Pred koncom 27.minúty dal o sebe vedieť i najlepší extraligový strelec Haľko, po priťuknutí od pivota Mikitu poslal loptu medzi nohy Hrnčiarika - 13:1 (26:58). Náš obrovský ofenzívny tlak vyústil aj do vlastného gólu, strelu Haľka si nešťastne zasunul do bránky Luhový - 14:1 (28:46). Gól s poradovým číslom 15 strelil Bartošek, keď pekne z ľavej strany obstrelil gólmana Foreveru Púchov - 15:1 (29:27). Ďalšie góly sme už nestrelili, aj keď šancí sme mali dostatok, v závere sa do bránky dostal aj Šimon šalitroš, ktorý raz inkasoval po strele Luhového po signále po priamom kope - 15:2 (36:09). Po debakli v Bratislave nám ale postup do finále Slovenského pohára určite neutečie...

FOTOGRAFIE ZO ZÁPASU :

FOFO vs Forever Púchov 15:2 FOFO vs Forever Púchov 15:2 FOFO vs Forever Púchov 15:2 FOFO vs Forever Púchov 15:2 FOFO vs Forever Púchov 15:2 FOFO vs Forever Púchov 15:2 FOFO vs Forever Púchov 15:2 FOFO vs Forever Púchov 15:2 FOFO vs Forever Púchov 15:2