UEFA FUTSAL CUP 2006/2007 - PREDKOLO (PRELIMINARY ROUND)
Futsal Mad Max Valkeakoski Adana Jerevan G.F.C. Encamp Uni Futsal Team Bulle Doncaster College KF Tirana Skövde AIK Hibernians FC FK Nafta Mažeikiai Uni Futsal Club Münster USC Eugendorf Parnassos Nicosia
  SKUPINA * A *     usporiadateľ : Škótsko (Bell's Sports Centre - Perth)
1. ARM  Adana Jerevan 3 2 1 0 15:10 7 13.09.2006  Fair City Santos  Adana Jerevan 3:5 (0:2)
2. FIN  Futsal Mad Max Valkeakoski 3 1 2 0 11:9 5 13.09.2006  Futsal Mad Max  Roubaix Futsal 3:1 (1:0)
3. FRA  Roubaix Futsal 3 1 0 2 17:18 3 14.09.2006  Futsal Mad Max  Adana Jerevan 3:3 (1:1)
4. ŠKO  Fair City Santos 3 0 1 2 16:22 1 14.09.2006  Fair City Santos  Roubaix Futsal 8:12 (2:4)
16.09.2006  Adana Jerevan  Roubaix Futsal 7:4 (3:2)
16.09.2006  Futsal Mad Max  Fair City Santos 5:5 (2:3)
  SKUPINA * B *     usporiadateľ : Andora (Poliesportiu M.I. Govern - Andorra La Vella)
1. MOL  Toligma Kišiňov 3 3 0 0 20:4 9 13.09.2006  Toligma Kišiňov  Uni FT Bulle 7:0 (3:0)
2. AND  G.F.C. Encamp 3 2 0 1 15:7 6 13.09.2006  G.F.C. Encamp  Doncaster College 7:2 (5:0)
3. ŠVA  Uni Futsal Team Bulle 3 1 0 2 7:17 3 14.09.2006  Doncaster College  Toligma Kišiňov 2:10 (2:4)
4. ANG  Doncaster College 3 0 0 3 8:22 0 14.09.2006  G.F.C. Encamp  Uni FT Bulle 6:2 (4:0)
16.09.2006  Uni FT Bulle  Doncaster College 5:4 (2:2)
16.09.2006  Toligma Kišiňov  G.F.C. Encamp 3:2 (1:2)
  SKUPINA * C *     usporiadateľ : Bulharsko (Winter Palace Sport Hall - Sofia)
1. SWE  Skövde AIK 3 3 0 0 20:9 9 10.09.2006  Skövde AIK  KF Tirana 8:5 (3:0)
2. ALB  KF Tirana 3 2 0 1 22:20 6 10.09.2006  Hibernians FC  FC Mladosť Sofia 3:4 (0:1)
3. BUL  FC Mladosť Sofia 3 1 0 2 15:17 3 11.09.2006  KF Tirana  Hibernians FC 7:3 (3:2)
4. MAL  Hibernians FC 3 0 0 3 8:19 0 11.09.2006  Skövde AIK  FC Mladosť Sofia 4:2 (0:1)
13.09.2006  FC Mladosť Sofia  KF Tirana 9:10 (5:4)
13.09.2006  Hibernians FC  Skövde AIK 2:8 (2:3)
  SKUPINA * D *     usporiadateľ : Litva (Sporthalle - Kaunas)
1. LIT  FK Nafta Mažeikiai 3 2 1 0 12:3 7 11.09.2006  Parnassos Nicosia  USC Eugendorf 5:1 (2:1)
2. CYP  Parnassos Nicosia 3 1 2 0 9:5 5 11.09.2006  FK Nafta Mažeikiai  UFC Münster 8:1 (3:0)
3. NEM  Uni Futsal Club Münster 3 0 2 1 5:12 2 12.09.2006  UFC Münster  Parnassos Nicosia 2:2 (0:2)
3. RAK  USC Uegendorf 3 0 1 2 3:9 1 12.09.2006  FK Nafta Mažeikiai  USC Uegendorf 2:0 (0:0)
14.09.2006  USC Uegendorf  UFC Münster 2:2 (1:1)
14.09.2006  Parnassos Nicosia  FK Nafta Mažeikiai 2:2 (1:1)
UEFA FUTSAL CUP 2006/2007 - HLAVNÁ SÚŤAŽ (QUALIFYING ROUND)
  SKUPINA * 1 *     usporiadateľ : Bosna a Hercegovina (Olympic Hall Zentra - Sarajevo)
1. TAL  Arzignano Grifo C/5 3 2 1 0 10:2 7 10.10.2006  Kairat Alma-Ata  Slov-matic FOFO BA 3:0 (2:0)
2. KAZ  Kairat Alma-Ata 3 2 1 0 9:5 7 10.10.2006  Partizan Sarajevo  Arzignano Grifo 0:5 (0:1)
3. BaH  KMF Partizan Sarajevo 3 1 0 2 9:11 3 11.10.2006  Partizan Sarajevo  Slov-matic FOFO BA 6:2 (0:2)
4. SVK  SLOV-MATIC FOFO BA 3 0 0 3 2:12 0 11.10.2006  Kairat Alma-Ata  Arzignano Grifo 2:2 (2:0)
13.10.2006  Slov-matic FOFO BA  Arzignano Grifo 0:3 (0:3)
13.10.2006  Kairat Alma-Ata  Partizan Sarajevo 4:3 (1:2)
  SKUPINA * 2 *     usporiadateľ : Chorvátsko (Sport Centre Gripe - Split)
1. AZE  Araz Naxcivan 3 3 0 0 20:8 9 12.10.2006  MNK Split  Araz Naxcivan 3:5 (2:1)
2. CHOR  MNK Split 3 2 0 1 14:6 6 12.10.2006  Athina´90  Skövde AIK 2:5 (0:3)
2. SWE  Skövde AIK 3 1 0 2 10:17 3 13.10.2006  Araz Naxcivan  Athina´90 5:1 (3:1)
4. GRE  Athina´90 3 0 0 3 6:16 0 13.10.2006  MNK Split  Skövde AIK 5:1 (5:1)
15.10.2006  Araz Naxcivan  Skövde AIK 10:4 (5:1)
15.10.2006  MNK Split  Athina´90 6:3 (2:2)
  SKUPINA * 3 *     usporiadateľ : Poľsko (Hala MORIS - Chorzow)
1. POR  Sporting Club de Portugal 3 3 0 0 17:6 9 09.10.2006  Clearex Chorzów  Alfa Parf Skopje 3:1 (1:0)
2. POL  Clearex Chorzów 3 2 0 1 13:8 6 09.10.2006  Sporting Portugal  Adana Jerevan 9:1 (4:1)
3. MAC  KMF Alfa Parf Skopje 3 1 0 2 10:10 3 10.10.2006  Clearex Chorzów  Adana Jerevan 7:3 (1:1)
4. ARM  Adana Jerevan 3 0 0 3 7:23 0 10.10.2006  Sporting Portugal  Alfa Parf Skopje 4:2 (2:0)
12.10.2006  Adana Jerevan  Alfa Parf Skopje 3:7 (1:2)
12.10.2006  Clearex Chorzów  Sporting Portugal 3:4 (1:2)
  SKUPINA * 4 *     usporiadateľ : Česká republika (Sareza Aréna - Ostrava)
2. BIE  Dorožnik Minsk 3 3 0 0 18:7 9 12.10.2006  CC LKW Jistebník  Iberia Tbilisi 3:2 (2:2)
2. CZE  CC LKW Jistebník 3 2 0 1 6:6 6 12.10.2006  Dorožnik Minsk  Nafta Mažeikiai 6:1 (3:0)
3. GRU  Iberia 2003 Tbilisi 3 1 0 2 10:13 3 13.10.2006  CC LKW Jistebník  Nafta Mažeikiai 3:1 (1:0)
4. LIT  FK Nafta Mažeikiai 3 0 0 3 3:11 0 13.10.2006  Iberia Tbilisi  Dorožnik Minsk 6:9 (2:3)
15.10.2006  Nafta Mažeikiai  Iberia Tbilisi 1:2 (0:1)
15.10.2006  CC LKW Jistebník  Dorožnik Minsk 0:3 (0:2)
  SKUPINA * 5 *     usporiadateľ : Maďarsko (Körcsarnok Hall - Budapešť)
1. UKR  Šachťor Doneck 3 3 0 0 20:1 9 10.10.2006  Šachťor Doneck  Toligma Kišiňov 6:1 (2:1)
2. HUN  Gödöllői Futsal Klub 3 2 0 1 10:12 6 10.10.2006  Gödöllői FK  Raba Riga 4:0 (2:0)
3. LOT  FC Raba Riga 3 1 0 2 6:9 3 11.10.2006  Raba Riga  Šachťor Doneck 0:3 (0:2)
4. MOL  Toligma Kišiňov 3 0 0 3 4:18 0 11.10.2006  Gödöllői FK  Toligma Kišiňov 6:1 (3:1)
13.10.2006  Toligma Kišiňov  Raba Riga 2:6 (2:3)
13.10.2006  Gödöllői FK  Šachťor Doneck 0:11 (0:5)
  SKUPINA * 6 *     usporiadateľ : Rumunsko (Sports Hall - Deva)
1. SRB  KMF Marbo Beograd 3 2 0 1 11:6 6 12.10.2006  Marbo Beograd  MTO Zagorje 4:1 (2:1)
2. RUM  CIP Deva 3 2 0 1 11:8 6 12.10.2006  CIP Deva  Marlene Kras Ster 2:3 (2:1)
3. HOL  FC Marlene Kras Ster 3 2 0 1 9:8 6 13.10.2006  Marlene Kras Ster  Marbo Beograd 2:5 (1:1)
4. SLO  GIP Beton MTO Zagorje 3 0 0 3 5:14 0 13.10.2006  CIP Deva  MTO Zagorje 6:3 (3:1)
15.10.2006  MTO Zagorje  Marlene Kras Ster 1:4 (0:2)
15.10.2006  CIP Deva  Marbo Beograd 3:2 (1:1)
UEFA FUTSAL CUP 2006/2007 - ELITNÁ SÚŤAŽ (ELITE ROUND)

4 TOP TEAMS 2005/2006 :

Action 21 Charleroi (BEL) * Dinamo Moskva (RUS) * Interviú Boomerang (ESP) * El Pozo Murcia (ESP)

Action 21 Charleroi Dinamo Moskva Interviú Boomerang El Pozo Murcia

hrá 16 mužstiev - 4 TOP tímy + dvaja najlepší zo skupín 1 - 6 , žreb 3.novembra 2006 (Nyon - SUI)

Arzignano Grifo C/5 Kairat Alma-Ata Araz Naxcivan MNK Split Sporting Futsal Lisabon Clearex Chorzów Dorožnik Minsk CC LKW Jistebník Šachťor Doneck Gödöllői Futsal Klub KMF Marbo Beograd CIP Deva

  SKUPINA * A *     usporiadateľ : Taliansko (Palazzo delo Sport - Verona)
1. ESP  Boomerang Interviú 3 3 0 0 14:02 9 07.12.2006  Boomernag Interviú  CC LKW Jistebník 3:0 (1:0)
2. ITA  Arzignao Grifo C/5 3 2 0 1 10:10 6 07.12.2006  Arzignano Grifo C/5  MNK Split 5:3 (3:3)
3. CRO  MNK Split 3 1 0 2 08:12 3 08.12.2006  Boomernag Interviú  MNK Split 6:0 (3:0)
4. CZE  CC LKW Jistebník 3 0 0 3 03:11 0 08.12.2006  CC LKW Jistebník  Arzignano grifo C/5 2:3 (0:1)
10.12.2006  CC LKW Jistebník  MNK Split 1:5 (0:3)
10.12.2006 Boomerang Interviú Arzignano Grifo C/5 5:2 (2:1)
  SKUPINA * B *     usporiadateľ : Rusko (Sports Hall Družba - Moskva)
1. RUS  Dinamo Moskva 3 2 1 0 18:04 7 04.12.2006  Šachťor Doneck  C.I.P. Deva 3:4 (1:2)
2. ROM  C.I.P. Deva 3 1 1 1 07:15 4 04.12.2006  Dinamo Moskva  Sporting Lisabon 5:0 (2:0)
3. UKR  Šachťor Doneck 3 1 1 1 12:10 4 05.12.2006  Sporting Lisabon  Šachťor Doneck 2:5 (1:1)
4. POR  Sporting CP Lisabon 3 0 1 2 05:13 1 05.12.2006  Dinamo Moskva  C.I.P. Deva 9:0 (3:0)
07.12.2006  C.I.P. Deva  Sporting Lisabon 3:3 (1:1)
07.12.2006  Dinamo Moskva  Šachťor Doneck 4:4 (4:0)
  SKUPINA * C *     usporiadateľ : Poľsko (Hala MORIS - Chorzów)
1. BEL  Action 21 Charleroi 3 1 2 0 11:09 5 05.12.2006  Clearex Chorzów  Araz Naxcivan 3:3 (0:1)
2. POL  Clearex Chorzów 3 1 2 0 09:08 5 05.12.2006  Action 21 Charleroi  Marbo Beograd 2:2 (0:1)
3. SRB  KMF Marbo Beograd 3 1 2 0 09:08 5 06.12.2006  Clearex Chorzów  Marbo Beograd 3:2 (3:1)
4. AZE  Araz Naxcivan 3 0 1 2 08:12 1 06.12.2006  Araz Naxcivan  Action 21 Charleroi 4:6 (2:2)
08.12.2006  Marbo Beograd  Araz Naxcivan 3:1 (2:1)
08.12.2006  Clearex Chorzów  Action 21 Charleroi 3:3 (2:1)
  SKUPINA * D *     usporiadateľ : Maďarsko (Némpliget Hall - Budapešť)
1. ESP  El Pozo Murcia Turistica 3 3 0 0 14:06 9 04.12.2006  El Pozo Murcia  Dorožnik Minsk 6:1 (3:0)
2. KAZ  Kairat Alma-Ata 3 2 0 1 07:06 6 04.12.2006  Gödölloi Futsal Klub  Kairat Alma-Ata 0:2 (0:1)
3. BIE  Dorožnik Minsk 3 1 0 2 07:12 3 05.12.2006  Kairat Alma-Ata  El Pozo Murcia 1:3 (1:1)
4. HUN  Gödölloi Futsal Klub 3 0 0 3 06:11 0 05.12.2006  Gödölloi Futsal Klub  Dorožnik Minsk 2:4 (1:2)
07.12.2006  Dorožnik Minsk  Kairat Alma-Ata 2:4 (1:2)
07.12.2006  Gödölloi Futsal Klub  El Pozo Murcia 4:5 (2:2)

UEFA FUTSAL CUP 2006/2007 FINAL FOUR TOURNAMENT - 26.-28.04.2007 Sport Hall Murcia Španielsko

hrajú 4 mužstvá - víťazi skupín z elitnej súťaže , 26. - 28.apríl 2007


Boomerang Interviú - ESP     Dinamo Moskva - RUS     Action 21 Charleroi - BEL     El Pozo Murcia - ESP

1.SEMIFINÁLE - štvrtok 26.apríla 2007 o 18:30 hod :
Dinamo Moskva (RUS) vs Action 21 Charleroi (BEL) ... 3:1 (1:1)
Pula (6.), Kobzar (22.), Kelson (38.) - Chaibai (12.)

2.SEMIFINÁLE - štvrtok 26.apríla 2007 o 21:00 hod :
El Pozo Murcia Turistica (ESP) vs Boomerang Interviú (ESP) ... 2:3 (1:1)
Kike (2.), Vinicius (35.) - Marquinho (6.), Schumacher (39.), Daniel (40.)

ZÁPAS O 3.MIESTO - sobota 28.apríla 2007 o 17:00 hod :
El Pozo Murcia (ESP) vs Action 21 Charleroi (BEL) ... 1:1 (0:1) na penalty 3:4
Vinicius (38.) - Chaibai (8.)

FINÁLE - sobota 28.apríla 2007 o 19:00 hod :
DINAMO MOSKVA (RUS) vs Boomerang Interviú (ESP) ... 2:1 (1:0)
Kelson (13.), Pula (40.) - Neto (39.)



VÍŤAZ UEFA FUTSAL CUPU 2006/2007 : DINAMO MOSKVA (RUSKO)



KOEFICIENT KRAJÍN :

#    Krajina :  Mužstvo :  Koeficient :  Kolo : USP :
1.  ŠPANIELSKO  Interviú Boomerang  49.584  ELITNÁ SÚŤAŽ  
2.  RUSKO  MFK Dinamo Moskva  37.500  ELITNÁ SÚŤAŽ  
3.  BELGICKO  Action 21 Charleroi  35.167  ELITNÁ SÚŤAŽ  
4.  ŠPANIELSKO  El Pozo Murcia  27.083  ELITNÁ SÚŤAŽ  
5.  UKRAJINA  Šachťor Doneck  23.250  HLAVNÁ SÚŤAŽ  
6.  KAZACHSTAN  Kairat Alma-Ata  17.583  HLAVNÁ SÚŤAŽ  
7.  PORTUGALSKO  Sporting Lisabon  16.084  HLAVNÁ SÚŤAŽ  
8.  BIELORUSKO  Dorožnik Minsk  16.001  HLAVNÁ SÚŤAŽ  
9.  SRBSKO a Č.H.  KMF Marbo Belehrad  14.499  HLAVNÁ SÚŤAŽ  
10.  CHORVÁTSKO  Brodosplit Inz. Split  13.500  HLAVNÁ SÚŤAŽ USP
11.  GRUZÍNSKO  Iberia 2003 Tbilisi  12.002  HLAVNÁ SÚŤAŽ  
12.  GRÉCKO  Athina´90 Atény  9.500  HLAVNÁ SÚŤAŽ  
13.  TALIANSKO  Arzignano Grifo C/5  9.001  HLAVNÁ SÚŤAŽ  
14.  HOLANDSKO  FC Marléne  8.883  HLAVNÁ SÚŤAŽ  
15.  POĽSKO  Clearex Chorzów  8.000  HLAVNÁ SÚŤAŽ USP
16.  LOTYŠSKO  FC Raba Riga  7.666  HLAVNÁ SÚŤAŽ  
17.  SLOVENSKO  SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA  7.334  HLAVNÁ SÚŤAŽ  
18.  AZERBAJDŽAN  Araz Naxcivan  7.333  HLAVNÁ SÚŤAŽ  
19.  MACEDÓNSKO  KMF Alfa Park Skopje  5.667  HLAVNÁ SÚŤAŽ  
20.  SLOVINSKO  GIP Beton MTO Zagorje  4.834  HLAVNÁ SÚŤAŽ  
21.  MAĎARSKO  Gödöllöi Futsal Club  4.667  HLAVNÁ SÚŤAŽ USP
22.  ČESKÁ REP.  CC LKW Jistebnik  4.167  HLAVNÁ SÚŤAŽ USP
23.  BOSNA a HERCEGOVINA  KMF Partizan Sarajevo  4.000  HLAVNÁ SÚŤAŽ USP
24.  RUMUNSKO  F.C. CIP Deva  3.833  HLAVNÁ SÚŤAŽ USP
25.  LITVA  FK Nafta Mažeikiai  3.667  PREDKOLO USP
26.  FÍNSKO  Futsal Mad Max Valkeakoski  3.500  PREDKOLO  
27.  ANDORA  Granvalira F.C. Encamp  3.334  PREDKOLO USP
28.  BULHARSKO  FC Mladosť Sofia  3.250  PREDKOLO USP
29.  CYPRUS  Parnassos Nicosia  3.167  PREDKOLO  
30.  MOLDAVSKO  Toligma Kišiňov  2.667  PREDKOLO  
31.  ALBÁNSKO  KF Tirana  2.084  PREDKOLO  
32.  ARMÉNSKO  Adana Jerevan  2.000  PREDKOLO  
33.  ANGLICKO  Doncaster Deaf College  0.334  PREDKOLO  
34.  FRANCÚZSKO  Roubaix Futsal  0.000  PREDKOLO  
35.  RAKÚSKO  USC Eugendorf  0.000  PREDKOLO  
36.  NEMECKO  Uni Futsal Club Münster  0.000  PREDKOLO  
37.  MALTA  Hibernians FC  0.000  PREDKOLO  
38.  ŠKÓTSKO  Fair City Santos  0.000  PREDKOLO USP
39.  ŠVÉDSKO  Skövde AIK  0.000  PREDKOLO  
40.  ŠVAJČIARSKO  Uni Futsal Bulle  0.000  PREDKOLO  

USP = usporiadateľ skupiny


..:: Copyright by Vladsson (c) 2006. All rights reserved - všetky práva vyhradené ::..