FOFO BRATISLAVA
oficiálna stránka futsalového klubu

ÚVOD NOVINKY FÓRUM "A" MUŽSTVO     1.SFL     TABUĽKA SLOVENSKÝ POHÁR BRATISLAVSKÝ POHÁR OSTATNÉ MUŽSTVÁ ÚSPECHY HISTÓRIA KRONIKA

2.kolo 1.SFL - 2005/2006
16.septembra 2005 o 20:15 hod ŠH Mladosť v Bratislave

Across Pinerola Bratislava
vs

1:5 (0:1)

0-1 MIKITA L. (11.), 0-2 VÁRADY V. (25.), 1-3 HAĽKO P. (35.), 1-4 VÁRADY V. (35.), 1-5 BALÁŽ E. (36.)

ROZHODCOVIA : Rosa a Ďurica    DELEGÁT : Juraj Totka     500 divákov

nikto nikto

Aj v druhom kole sme potvrdili úlohu favorita, keď sme porazili Across Pinerolu, zverencov Viliama Zwingera 5:1. Pre zranenie svalu v zostave absentoval Peter Jalakša, naopak Laco Mikita už bol trénerovi Milanovi Kollárovi k dispozícii... Naše víťazstvo sa ale nerodilo ľahko, Across nám bol tri štvrtiny vyrovnaným súperom... O možno krutom výsledku sme rozhodli až v poslednej päťminútovke... Ako je už zvykom, do prvej streleckej pozície sa dostal Edo Baláž, no jeho strela skončila v 2.minúte tečovaná mimo ihriska a kopali sme roh... Skóre zápasu mohol otvoriť v 5.minúte Marián Berky, no neprehodil brankára, následne sa dostala Pinerola do prečíslenia, no neinkasovali sme ani my... V 8.minúte skončila hlavička Daniela Mikletiča tesne vedľa bránky, a o chvíľu sa rovnaký hráč dostal do ďalšej šance, no s rovnakým výsledkom... Potom ukázal svoje prednosti Mário Gašparovič v bránke, ktorý dnes exceloval a vychytal minimálne desať šancí Acrossu... V 10.minúte mohol skórovať Blažej, no až o minútku sa menilo skóre, to keď Vojto Várady našiel pri žrdi osamoteného Laca Mikitu a bolo - 1:0. V 13.minúte nastrelil Martin Čambal vonkajšiu tyč, a v 18.min nenachytal Súkno Mária. V poslednej minúte prvého dejstva zachránil na bránkovej čiare Dany Mikletič a tak sa prvý polčas skončil našim víťazstvom... Druhý polčas bol vyrovnaný, v 24.minúte nás po strele Braňa Strapeka zachránila žrď... Z protiútoku triafal Marián Berky iba do brankára, no ďalšia akcia už priniesla úspech... V 25.minúte Peter Haľko posunul na Vojta Váradyho, ktorý prešprintoval asi 20 metrov a vedľa brankára prudkou strelou nezaváhal - 2:0. V 28.minúte zahrmelo skoro na druhej strane, opäť mal Mário dobre postavené žrde, keď strela skončila na našej spojnici. Dvoma zákrokmi sa blisol skvelý Mário, potom nepremenil dve šance Vojto Várady, tú druhú po krížnom pase Martina Čambala. V 33.minúte po delovke zasiahol skvele opäť Mário, no na dorážku už nestačil a Pinerola znížila na - 2:1. O dve minútky neskôr našiel Mário dlhým výhodom presne Peťa Haľka, ktorý z prvej prestrelil aj brankára - 3:1. Ešte v tej istej minúte po rohu Martina Čambala Vojto z prvej strelil náš štvrtý gól a tak sa dráma nakoniec nekonala... V 36.minúte ukončil účet zápasu náš kapitán Edo Baláž, po prihrávke Laca Mikitu. Zvýšiť mohol ešte Laco Mikita a na druhej strane aj "domáci", no gól už nepadol... Po dvoch kolách na ihriskách súperov, ktoré sme paradoxne odohrali v Bratislave máme šesť bodov, v treťom kole nás čakajú Malacky, v ktorých pôsobil minulú sezónu Peter Haľko...

Martin Č
 a celá naša striedačka  Mário si stavia múr  Aj pred našou bránkou bolo horúco  Radovali sme sa päťkrát

Zostava : Mário Gašparovič - Edo Baláž (C), Laco Mikita, Vít Blažej, Daniel Mikletič - Martin Čambal, Marián Berky, Vojtech Várady, Peter Haľko (František Šporánek, Vladimír Poluch), tréner Milan Kollár .

vzájomný zápas v 1.SFL (13.kolo 2005/06) : Slov-matic FOFO Bratislava - Across Pinerola Bratislava -:- (-:-)